Basketbols

LBL pirmajā divīzijā būs 11 komandas 17.08.2012

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā divīzijā nākamajā sezonā spēlēs 11 komandas, informē Latvijas Basketbola savienība.

Latvijas vīriešu basketbola izlase ar zaudējumu Bosnijai un Hercegovinai sāk Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru 16.08.2012

Latvijas vīriešu basketbola izlase 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē trešdien izbraukumā ar rezultātu 84:87 (22:23, 16:18, 29:23, 17:23) sīvā cīņā zaudēja Bosnijas un Hercegovinas valstsvienībai.

Latvijas U-18 izlases basketbolisti uzvar Slovēnijas vienaudžus un iekļūst EČ ceturtdaļfinālā 16.08.2012

Latvijas U-18 izlases basketbolisti trešdien Liepājā dramatiskā cīņā ar 61:60 uzvarēja Slovēnijas vienaudžus un nodrošināja vietu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas U-18 basketbolisti Eiropas čempionāta mačā atzīst Horvātijas pārākumu 15.08.2012

Latvijas U-18 junioru basketbola izlase Liepājā Eiropas čempionāta otrā posma otrajā spēlē otrdien ar rezultātu 62:82 (12:21, 11:19, 20:26, 19:16) piekāpās Horvātijas vienaudžiem.

Latvijas U-18 basketbolisti pieveic Krievijas vienaudžus 14.08.2012

Latvijas U-18 junioru basketbola izlase pirmdien Liepājā Eiropas čempionāta otrā posma pirmajā spēlē ar rezultātu 70:64 (16:17, 14:16, 27:15, 13:16) uzvarēja Krievijas vienaudžus.

ASV basketbola izlase 14. reizi kļūst par olimpiskajiem čempioniem 13.08.2012

ASV valstsvienība svētdien Londonas olimpisko spēļu basketbola turnīra finālmačā ar rezultātu 107:100 (35:27, 24:31, 24:24, 24:18) pārspēja Spānijas izlasi, triumfējot otrajā Olimpiādē pēc kārtas.

Hovards pievienosies Losandželosas 'Lakers' komandai 10.08.2012

Viens no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vadošajiem centra spēlētājiem Dvaits Hovards tuvākajā laikā oficiāli kļūs par Losandželosas "Lakers" spēlētāju, vēsta virkne ASV mediju.

Džeimsa 'triple-double' ieved ASV basketbola izlasi pusfinālā 09.08.2012

Londonas olimpisko spēļu pusfinālā trešdien iekļuva ASV basketbola izlase, kas izcīnīja kārtējo pārliecinošo uzvaru.

Olimpiskā sieviešu basketbola turnīra pusfinālā Krievija spēkosies ar Franciju; ASV ar Austrāliju 08.08.2012

Londonas olimpisko spēļu sieviešu basketbola turnīra pusfinālā Krievijas izlase tiksies ar Franciju, bet ASV cīnīsies ar Austrālijas valstsvienību.

Niedola karjeru turpinās Spānijas augstākās līgas komandā 'Cadi ICG Software' 07.08.2012

Latvijas izlases basketboliste Sabīne Niedola noslēgusi līgumu ar Spānijas augstākās līgas komandu "Cadi ICG Software", vēsta klubs.

Lietuvas basketbolisti izmoka vietu ceturtdaļfinālā un tiksies ar Krieviju 06.08.2012

Lietuvas vīriešu basketbola izlase pirmdien ar uzvaru smagā cīņā pabeidza Londonas olimpisko spēļu grupu turnīru, bet tagad ceturtdaļfinālā tiksies ar Krieviju.

ASV samet 156 punktus pret Nigēriju un labo olimpiskos rekordus 03.08.2012

ASV vīriešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 2. augustā, Londonas basketbola arēnā laboja vairākus olimpisko spēļu rekordus, grupu turnīra trešās kārtas spēlē sagraujot Nigēriju ar rezultātu 156:73 (49:25, 29:20, 41:17, 37:11). Karmelo Entonijs 14 minūšu laikā guva 37 punktus.

Vētra trenera karjeru turpinās Krievijas klubā 'Spartak-Primorje' 03.08.2012

Par Krievijas basketbola čempionāta komandas "Spartak-Primorje" no Vladivostokas jauno galveno treneri ceturtdien apstiprināts Latvijas speciālists Gundars Vētra, vēsta klubs.

Lietuva olimpisko basketbola turnīru sāk ar pārliecinošu zaudējumu Argentīnai 30.07.2012

Zaudējumu Londonas olimpisko spēļu basketbola turnīra pirmās kārtas spēlē svētdien piedzīvoja Lietuvas izlase.

'Bulls' līderis Rouzs laukumā varētu atgriezties nākamā gada martā 24.07.2012

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Čikāgas "Bulls" līderis Deriks Rouzs pēc kreisā ceļgala krustenisko saišu savainojuma izārstēšanas laukumā varētu atgriezties tikai nākamā gada martā, vēsta ASV mediji.

Porziņģis pievienojies Itālijas A sērijas komandai 24.07.2012

Latviešu basketbolists Jānis Porziņģis noslēdzis līgumu ar Itālijas A sērijas komandu Soresinas "Vanoli Cremona", vēsta vienības oficiālā mājaslapa internetā.

Muižnieks kļuvis par Ukrainas kluba 'Krivbasbasket' galveno treneri 23.07.2012

Latvijas speciālists Kārlis Muižnieks kļuvis par Ukrainas basketbola kluba Krivojrogas "Krivbasbasket" galveno treneri, vēsta portāls "Sportando.net".

Latvijas U-20 izlases basketbolisti EČ paliek sestie 23.07.2012

Latvijas U-20 izlases basketbolisti svētdien savā pēdējā spēlē Eiropas čempionātā A divīzijā piedzīvoja zaudējumu un ierindojās sestajā vietā.

Lietuvas U-20 izlase pirmo reizi triumfē EČ 23.07.2012

Pirmo reizi par Eiropas čempioniem U-20 vecumā grupā svētdien kļuva Lietuvas izlases basketbolisti.

U20 izlasei ceturtdaļfinālā serbu eksāmens 20.07.2012

Šovakar pulksten 17:15 Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā Stožices arēnā Latvijas valstsvienība FIBA Eiropas U20 čempionāta ceturtdaļfinālā spēlēs pret Serbijas vienaudžiem, kuri pirms gada Rīgā izcīnīja sudrabu pasaules junioru čempionātā.

Latvijas vīriešu basketbola izlase pārbaudes spēlē izbraukumā piekāpjas Melnkalnei 20.07.2012

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība pārbaudes spēlē izbraukumā ar rezultātu 74:92 piekāpās Melnkalnes izlasei, vēsta Latvijas Basketbola savienība.

Valančūns pievienojas Toronto "Raptors" 19.07.2012

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) klubs Toronto "Raptors" trešdien paziņojis par līguma noslēgšanu ar Lietuvas izlases centru Jonu Valančūnu, kurš līdz šim pārstāvējis Viļņas "Lietuvos Rytas".

Latvijas U-20 basketbolisti iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā 19.07.2012

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase trešdien Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma pēdējā, trešajā, spēlē ar rezultātu 94:78 (19:14, 28:16, 24:17, 23:31) pārliecinoši pieveica Itālijas valstsvienību, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Šķēle veiksmīgi pārslimojis meningītu 18.07.2012

Basketbolists Armands Šķēle, kurš šogad bija atgriezies Latvijas vīriešu valstsvienības kandidātu vidū, veiksmīgi pārslimojis meningītu, vēsta sportista aģents Artūrs Kalnītis.

Latvijas U-20 basketbolisti uzvar Lietuvu un saglabā izredzes iekļūt EČ ceturtdaļfinālā 18.07.2012

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase otrdien Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma otrajā spēlē ar rezultātu 78:75 (21:20, 18:20, 17:13, 22:22) uzvarēja Lietuvas vienaudžus.

Latvijas U-20 basketbolisti Eiropas čempionāta otro posmu sāk ar zaudējumu Slovēnijai 17.07.2012

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma pirmajā spēlē pirmdien ar rezultātu 62:69 (20:14, 17:23, 13:18, 12:14) zaudēja Slovēnijas valstsvienībai.

Latvijas vīriešu basketbola izlase pārbaudes spēlē atkārtoti pieveic Kipru 16.07.2012

Latvijas vīriešu basketbola izlase otrajā šīs vasaras pārbaudes spēlē, gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, svētdien ar rezultātu 78:61 (20:14, 22:10, 15:20, 21:17) pieveica Kipru.

U20 izlase EČ sāk pārliecinoši, sagrauj Gruziju 13.07.2012

Ar uzvaru 2012. gada FIBA Eiropas U20 čempionātu sāka Latvijas basketbola izlase, kas C apakšgrupas mačā pārliecinoši apspēlēja Gruzijas vienaudžus - 88:50. Līdera cienīgu sniegumu nodemonstrēja uzbrucējs Jānis Timma, kuram 21 punkts un 10 atlēkušās bumbas.

Latvijas basketbolistes kvalificējas Eiropas čempionāta finālturnīram 12.07.2012

Latvijas sieviešu basketbola izlase trešdien ieguva ceļazīmi uz 2013.gada Eiropas čempionāta finālturnīru, kas risināsies Francijā.

Šķēle domājis par basketbolista karjeras beigšanu 10.07.2012

Latvijas basketbolists Armands Šķēle pirms pāris gadiem, kad nevarēja atrast sev klubu, nopietni apsvēris beigt spēlētāju karjeru, intervijā žurnālam "Sporta Avīze" sacīja pats sportists.

Nosaukts Latvijas U-20 basketbola izlases sastāvs dalībai Eiropas čempionātā 10.07.2012

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Roberts Štelmahers nosaucis valstsvienības sastāvu startam Eiropas čempionātā, vēsta Latvijas Basketbola savienības oficiālā mājaslapa internetā.

Babkina pievienojusies Dikeulaka trenētajai 'Targoviste' komandai 10.07.2012

Apstiprinot iepriekš izskanējušās runas, Latvijas basketboliste Elīna Babkina panākusi oficiālu vienošanos par karjeras turpināšanu Rumānijas komandā "Targoviste", vēsta portāls "eurobasket.com".

Bagatskis vēlētos redzēt NBA spēlētāju Badingeru Latvijas izlasē 09.07.2012

Latvijas basketbola izlasei noteikti noderētu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Minesotas "Timberwolves" spēlētājs Čeiss Badingers, kurš paudis vēlmi pārstāvēt Latvijas izlasi, intervijā laikrakstam "Diena" sacīja Latvijas izlases galvenais treneris Ainārs Bagatskis.

Lietuvas basketbolisti ar grūtībām turpina ceļu uz Londonas Olimpiādi 07.07.2012

Lietuvas vīriešu basketbola izlase ceturtdien ar grūtībām uzvarēja 2012.gada Londonas olimpisko spēļu papildus kvalifikācijas turnīra ceturtdaļfinālā, tādējādi nonākot tikai soļa attālumā no kārotās ceļazīmes uz Olimpiādi.

Divkārtējais NBA vērtīgākais spēlētājs Nešs pievienosies 'Lakers' 05.07.2012

Divreiz par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vērtīgāko spēlētāju atzītais Stīvs Nešs pievienosies Losandželosas "Lakers" vienībai, vēsta ASV mediji.

Lietuvas basketbolisti iekļūst olimpiskā kvalifikācijas turnīra ceturtdaļfinālā 05.07.2012

Lietuvas basketbola izlase otrdien Venecuēlā piedzīvoja zaudējumu Londonas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā, taču tas netraucēja tai iekļūt sacensību ceturtdaļfinālā.

Latvijas sieviešu basketbola izlase pieveic pastarīti Luksemburgu 05.07.2012

Latvijas sieviešu basketbola izlase 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrā apļa otrajā mačā trešdien savā laukumā ar rezultātu 70:44 (20:9, 22:15, 13:10, 15:10) viegli uzvarēja pārliecinošo apakšgrupas pastarīti Luksemburgu.

Viljamss parakstīs jaunu līgumu ar 'Nets' 100 miljonu vērtībā 04.07.2012

Saspēles vadītājs Derons Viljamss parakstīs jaunu līgumu ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Bruklinas "Nets", vēsta līgas oficiālā mājaslapa internetā.

Krievijas un Grieķijas basketbola izlases ar pārliecinošām uzvarām sāk olimpisko kvalifikācijas turnīru 03.07.2012

Londonas Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru basketbolā pirmdien Venecuēlā ar pārliecinošām uzvarām sāka Krievijas un Grieķijas valstsvienības.

NBA draftā 'Hornets' ar pirmo numuru izvēlas Entoniju Deivisu 29.06.2012

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta ceremonijā ceturtdien Ņuorleānas "Hornets" ar pirmo numuru izvēlējās uzbrucēju Entoniju Deivisu.

Pieredzējušais spāņu basketbolists Garbahosa nolēmis beigt karjeru 28.06.2012

Bijušais Spānijas basketbola izlases spēlētājs Horhe Garbahosa nolēmis pielikt punktu savai profesionālajai karjerai.

Portāls: Biedriņu jāaizmaina uz Čikāgas 'Bulls' apmaiņā pret Dengu 25.06.2012

Vienīgais latvietis Nacionālajā basketbola asociācija (NBA) Andris Biedriņš no Goldensteitas "Warriors" komandas jāaizmana uz Čikāgas "Bulls" vienību apmaiņā pret uzbrucēju Luolu Dengu, piedāvājis ietekmīgais sporta portāls "Bleacherreport.com".

Džeimss: šī uzvara man nozīmē visu 22.06.2012

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Maiami "Heat" līderis Lebrons Džeimss bija ļoti laimīgs par savas komandas uzvaru čempionātā.

Maiami 'Heat' kļūst par NBA čempioniem 22.06.2012

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienību ceturtdien kļuva Maiami "Heat" vienība.

'VEF Rīga' tomēr neatrodas vieta ULEB Eirolīgas kvalifikācijā 21.06.2012

Latvijas čempionvienībai basketbolā "VEF Rīga" tomēr nav atradusies vieta nākamās sezonas ULEB Eirolīgas kvalifikācijas turnīrā, vēsta sacensību oficiālā mājaslapa internetā.

Latvijas basketbolistes tiek pie trešās uzvaras EČ kvalifikācijas turnīrā 21.06.2012

Latvijas sieviešu basketbola izlase 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē trešdien savā laukumā ar rezultātu 63:46 (19:9, 18:13, 8:8, 18:16) uzvarēja Grieķijas valstsvienību.

Latvija pret Grieķiju – odiseja turpinās! 20.06.2012

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība trešdien, 20. jūnijā, plkst. 19:00 Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Rīgas arēnā spēlēs pret Grieķijas izlasi. Abas komandas E grupā cīnās bez zaudējumiem. Citā spēlē Itālija savā laukumā uzņems Luksemburgu.

'Heat' nokļūst uzvaras attālumā no triumfa NBA finālsērijā 20.06.2012

Vienas uzvaras attālumā no triumfa Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijā nokļuva Maiami "Heat" komanda, kas otrdien savā laukumā ar rezultātu 104:98 (19:33, 27:16, 22:26, 25:23) pārspēja Oklahomsitijas "Thunder" vienību.

Par Maskavas CSKA galveno treneri kļuvis Mesina 19.06.2012

Par Krievijas basketbola kluba Maskavas CSKA galveno treneri kļuvis itāļu speciālists Etore Mesina, vēsta Krievijas mediji.

'VEF Rīga' paraksta līgumu ar amerikāņu aizsargu Louksu 18.06.2012

Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionvienība "VEF Rīga" parakstījusi līgumu ar amerikāņu saspēles vadītāju Lūku Louksu, portālu "Delfi" informēja vienība.