U-20

Молодежная сборная Латвии по баскетболу — вице-чемпион Европы 22.07.2013

В Таллине завершился молодежный чемпионат Европы (U-20) по баскетболу.

Latvijas U-20 hokejisti arī otrajā PČ spēlē piedzīvo smagu zaudējumu 28.12.2012

Latvijas U-20 hokeja izlase ceturtdien pasaules čempionāta augstākās divīzijas spēlē ar rezultātu 2:7 (1:2, 1:3, 0:2) smagi zaudēja Šveices valstsvienībai.

U20 izlasei priekšā svarīga cīņa pret Šveici 27.12.2012

Latvijas U20 hokeja izlase ceturtdien, pulksten 14:00 pēc Latvijas laika, Krievijas pilsētā Ufā turpinās dalību pasaules čempionātā, aizvadot ļoti svarīgu apakšgrupas spēli, kurā tiksies ar jaunajiem Šveices hokejistiem.

Молодежная сборная Латвии стартовала на ЧМ с поражения 2 26.12.2012

В Уфе стартовал чемпионат мира по хоккею среди молодежи. В матче-открытия турнира сборная Латвии (U-20) под руководством Леонида Тамбиева со счетом 1:5 проиграла финской сборной. Автором заброшенной шайбы в составе сборной Латвии стал Николай Елисеев.

Tambijevs: neko sliktu puišiem nevaru pārmest 26.12.2012

Latvijas U20 izlases galvenais treneris Leonīds Tambijevs pēc zaudētās spēles pret Somiju atzina, ka bija problēmas uzbrukuma veidošanā, tomēr neko sliktu puišiem pārmest nevarot, treneris citēts Latvijas Hokeja federācijas mājas lapā.

U20 hokejisti čempionātu sāk ar 1:5 pret Somiju 26.12.2012

Latvijas U20 hokejisti šorīt Ufā uzsāka dalību pasaules čempionātā hokejā junioriem, apakšgrupas pirmajā spēlē ar 1:5 piekāpjoties Somijas valstvienībai, kura gan savu labāko sniegumu laukumā šodien nerādīja. Vienīgais Latvijas izlases vārtu guvums tika ieskaitīts Nikolajam Jeļisejevam.

Tambijevs nosauc Latvijas U-20 izlases kandidātus pārbaudes turnīram 29.10.2012

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Leonīds Tambijevs nosaucis tos 26 hokejistus, kuri kandidēs uz vietu komandā pārbaudes turnīrā, kas no 7. līdz 9. novembrim norisināsies Austrijā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Latvijas U-20 izlases basketbolisti EČ paliek sestie 23.07.2012

Latvijas U-20 izlases basketbolisti svētdien savā pēdējā spēlē Eiropas čempionātā A divīzijā piedzīvoja zaudējumu un ierindojās sestajā vietā.

Lietuvas U-20 izlase pirmo reizi triumfē EČ 23.07.2012

Pirmo reizi par Eiropas čempioniem U-20 vecumā grupā svētdien kļuva Lietuvas izlases basketbolisti.

U20 izlasei ceturtdaļfinālā serbu eksāmens 20.07.2012

Šovakar pulksten 17:15 Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā Stožices arēnā Latvijas valstsvienība FIBA Eiropas U20 čempionāta ceturtdaļfinālā spēlēs pret Serbijas vienaudžiem, kuri pirms gada Rīgā izcīnīja sudrabu pasaules junioru čempionātā.

Latvijas U-20 basketbolisti iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā 19.07.2012

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase trešdien Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma pēdējā, trešajā, spēlē ar rezultātu 94:78 (19:14, 28:16, 24:17, 23:31) pārliecinoši pieveica Itālijas valstsvienību, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Latvijas U-20 basketbolisti uzvar Lietuvu un saglabā izredzes iekļūt EČ ceturtdaļfinālā 18.07.2012

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase otrdien Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma otrajā spēlē ar rezultātu 78:75 (21:20, 18:20, 17:13, 22:22) uzvarēja Lietuvas vienaudžus.

Latvijas U-20 basketbolisti Eiropas čempionāta otro posmu sāk ar zaudējumu Slovēnijai 17.07.2012

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma pirmajā spēlē pirmdien ar rezultātu 62:69 (20:14, 17:23, 13:18, 12:14) zaudēja Slovēnijas valstsvienībai.

Nosaukts Latvijas U-20 basketbola izlases sastāvs dalībai Eiropas čempionātā 10.07.2012

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Roberts Štelmahers nosaucis valstsvienības sastāvu startam Eiropas čempionātā, vēsta Latvijas Basketbola savienības oficiālā mājaslapa internetā.

Latvijas U-20 izlases hokejistiem vēl viens smags zaudējums 04.01.2012

Latvijas U-20 hokeja izlase otrdien piedzīvoja vēl vienu smagu zaudējumu, taču joprojām saglabā cerības saglabāt vietu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā.

Latvijas U-20 izlase līdzīgā cīņā piekāpjas Slovākijai 28.12.2011

Latvijas U-20 hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta augstākās divīzijas turnīra, kas norisinās Kanādas pilsētā Otavā, spēlē ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Slovākijas vienaudžiem.

Молодежка Латвии в упорной борьбе уступила Словакии 28.12.2011

На чемпионате мира по хоккею U-20 молодежная сборная Латвии провела второй матч. В Калгари она встречалась со сборной Словакии и уступила 1:3, пропустив третью шайбу за 38 секунд до конца основного времени.