Latvijas U-20 izlase līdzīgā cīņā piekāpjas Slovākijai

Latvijas U-20 hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta augstākās divīzijas turnīra, kas norisinās Kanādas pilsētā Otavā, spēlē ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Slovākijas vienaudžiem.

Mača pirmajā trešdaļā ne viena no komandām vārtus gūt nespēja, taču otrā perioda sestajā minūtē Latvijas izlases spēlētājs Juris Ziemiņš pēc Artūra Kuzmenkova piespēles atklāja šīs cīņas rezultātu.

Tomēr pēc deviņām minūtēm slovāku hokejists Tomass Jurčo rezultātu izlīdzināja, bet trešās trešdaļas sākumā Mareks Tvrdons izvirzīja vadībā Slovākiju. Šāds rezultāts saglabājās līdz spēles pēdējai minūtei, bet tad Latvijas vienība centās izraut neizšķirtu un nomainīja vārtsargu Kristeru Gudļevski pret sesto laukuma spēlētāju, taču pretinieki ripu raidīja tukšos vārtos un svinēja uzvaru ar 3:1.

Gudļevskis šajā cīņā atvairīja 43 no 45 metieniem, kamēr Latvijas izlase uz pretinieku vārtiem meta 25 reizes.

Pēc šī zaudējuma Latvijas izlase A grupas kopvērtējumā ar diviem zaudējumiem tikpat spēlēs ieņem pēdējo, piekto pozīciju.

Nākamajā spēlē ceturtdien Latvijas U-20 izlase spēkosies ar Krievijas valstsvienību.