DU izcīna ceturto uzvaru Schenker līgā

Svarīga uzvara Schenker volejbola līgā Daugavpils Universitātes komandai, kas skatītāju atbalstīta četros setos pieveica „Poliurs/Ozolnieki”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

DU komanda aizvadīja ļoti labi spēli, tiekot pie pelnīta panākuma. Pirmajā setā izdevās praktiski viss iecerētais – bija labas serves, servju uzņemšana un laba darbība blokā. Tas viss deva rezultātu 25:14. Otrajā setā krietni labāk sāka spēlēt arī viesi, kuri pārņēma iniciatīvu un uzvarēja setu ar 25:20.

Trešajā setā rezultāts auga līdzīgi, bet ar labām servēm un pretinieku kļūdām izdevās nodrošināt panākumu ar 25:17. Ceturtais sets aizritēja pēc līdzīga scenārija un uzvara atkal DU 25:21.

Šis panākums turnīra tabulā ļāvis pakāpties uz septīto vietu ar labām iespējām tikt arī vēl augstāk. Mūsu komandas rindās ar 20 punktiem šoreiz rezultatīvākais bija Aleksandrs Samuilovs, bet pirmo spēli komandas rindās aizvadīja Andžejs Savostenoks, kuram 11 punkti.