Daugavpils hokejisti izcīna pirmo uzvaru

Latvijas Hokeja čempionātā negaidītu uzvaru izcīnījuši Daugavpils hokejisti, kuri aizraujošā spēlē ar 4:2 pārspēja “Dinamo/Juniors”, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Viesu komandas sastāvā spēlēja vairāki hokejisti, kuri bijuši arī Rīgas “Dinamo”.

“Dinamo/Juniors” rindās Daugavpilī laukumā devās labi pazīstami vīri kā Māris Jučers, Māris Bičevskis, Mārtiņš Porejs, kuri ir aizvadījuši vairākus mačus Latvijas izlasē un Rīgas “Dinamo”. Neskatoties uz to, “Daugavpils” izdevās izcīnīt uzvaru.

5. minūtē rezultātu atklāja Renats Vabiščevičs, savukārt 11. minūtē Ņikita Belomestnihs dubultoja mājinieku pārsvaru. Ātri vien “Dinamo” panāca 1:2, kas saglabājās līdz pat trešajai trešdaļai.

45. minūtē Daugavpils publiku atdzīvināja Edgara Apeļa gūtie vārti, bet interesantākie notikumi risinājās pēdējās minūtēs. Ļoti nervozā cīņā “Juniors” četras minūtes līdz beigām panāca 2:3, bet panākt kāroto neizšķirtu nespēja. Punktu spēlei ar metienu tukšos vārtos deviņas sekundes līdz finālsirēnai pielika Pāvels Mackevičs-Maņko.

“Daugavpilij” tā bija pirmā uzvara šajā sezonā.