LSVS 51. sporta spēļu finālsacensības Jelgavā

Aizvadītas LSVS 51. sporta spēles, kas norisinājās Jelgavā. Līvānu novada sportisti kopvērtējumā izcīnījuši godpilno trešo vietu, bet absolūtajā vērtējumā – septīto vietu, ziņo Līvānu novada portāls.

Līvānu novadu pārstāvēja Jāņa Klauža volejbolisti, kas saspringtā cīņā pēdējā spēlē guva uzvaru pār Rīgas komandu un izcīnīja pirmo vietu vecuma grupā 45+.

Pēc ilgāka pārtraukuma startēja futbolisti un ļoti sekmīgi. Izcīnīta otrā vieta. Komandā startēja Ilmārs Visockis, Edgars Lazdāns, Imants Ručevskis, Iosifs Kovči, Valdis Čingulis, Aleksandrs Seladins, Valdis Ušackis, Ainārs Kursišs, Vasīlijs Krukovs, Vladimirs Paškovičs.

Vieglatlēti kopvērtējumā izcīnīja astoto vietu, taču objektīvi vērtējot - pārspēja paši sevi. Zeltu izcīnīja Leontīne Vītola 100m, 400m, tāllēkšanā, Mārīte Vilcāne augstlēkšanā, tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā. Divas zelta medaļas izcīnīja Mārīte Vasiļjeva tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, sudrabu -100m, Juris Lebedoks zeltu tāllēkšanā, augstlēkšanā, sudrabu- 100m, pa vienai zelta medaļai izcīnīja Alīda Ābola 3000m un sudrabu – 400m, Jānis Māsāns vesera mešanā, Vladimirs Poļakovs augstlēkšanā, sudrabu - trīssoļlēkšanā un bronzu – 100m. Gunārs Jānis Mīkulis izcīnīja divas sudraba medaļas - tāllēkšanā un 5000 m soļošanā, Ēvalds  Lavrentjevs 5000m un 1000 m soļošanā, Arvils Bušmanis sudrabu- 1500 m un bronzu 5000m, Zanda Spūle Vilcāne bronzu diska mešanā, Arvīds Zeps sudrabu – 1500m, Anna Ivbule bronzu – lodes grūšanā un diska mešanā. Šoreiz medaļas neizcīnīja Juris Jansons, Jānis Važņevičs un Valērijs Šakelis.

Kopumā sacensībās piedalījās 483 dalībnieki, tai skaitā 197 dāmas no 37 komandām. Individuāli piedalījās arī vieglatlēti no Lietuvas un Anglijas.

Sacensību atklāšanas parādē saņēmām pirmo vietu par gaumīgāk noformēto komandu.

LSVS 51. sporta spēļu kopvērtējumā izcīnīta godpilnā trešā vieta, bet absolūtajā vērtējumā – septītā vieta.

Plašāk ar vieglatlētikas rezultātiem var iepazīties Pielikumā.