“Daugava” uzvar līderus, BFC “Daugava” kļūst par līderi

Latvijas futbola Virslīgā ar uzvaru pār līdzšinējiem līderiem atzīmējās „Daugavas” futbolisti, savukārt 1. Līgā par vienīgo līdervienību kļuvusi BFC „Daugava”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Virslīgas spēlē pret Rīgas „Daugavu” daugavpilieši izcīnīja minimālu panākumu ar 1:0. Vienīgos vārtus 82. minūtē ar skaistu sitienu pāri vārtsargam guva Andrejs Kovaļovs, kuram tie bija jau sestie vārti čempionātā. Šī uzvara pār rīdziniekiem ļāvusi viņiem panākt pretinieku turnīra tabulā.

1. Līgā BFC „Daugava” tikās ar savu galveno konkurenti turnīra tabulā „Gulbeni”. Abām vienībām līdz mača sākumam bija vienāds punktu skaits, tādēļ īpaši svarīgi, ka uzvarēja Daugavpils klubs, kas tādā veidā kļuvis par vienīgo līdervienību.

Rezultātu atklāja Pāvels Ostrovskis otrā puslaika vidū, bet otros vārtus guva Sergejs Vasiļjevs – 2:0.