Volejbols: DU zaudē viesos, sērijā 1–2

Cīņu par iekļūšanu Latvijas Schenker volejbola līgas finālā turpina Daugavpils Universitāte, kas vakar viesos ar 0:3 piekāpās “RTU/Robežsardze”. Sērijā rezultāts 2:1 rīdziniekiem par labu, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

DU komandas volejbolisti sestdien prata uzvarēt rīdziniekus savā laukumā, kas ļāva līdzsvarot rezultātu arī visā sērijā. Trešā sērijas spēle Rīgā gan tika veiksmīga nebija. Pirmais sets gan tika aizvadīts labi un DU bija visas iespējas izcīnīt uzvaru. Diemžēl zaudējums ar 23:25.

Neskatoties uz salīdzinoši labo sākumu, turpinājums izvērtās gaužām bēdīgs. Zaudējumi ar 17:25 abos nākamajos setos un arī visā spēlē. RTU rindās uzbrukumā atkal lielisks bija bijušais Daugavpils vienības volejbolists Edgars Točs, kurš guva 19 punktus.

DU ar 12 punktiem rezultatīvākais bija Klāvs Zaļkalns, kurš vienīgais pārsniedza 10 gūto punktu robežu. Deviņi punkti Ērikam Baikam, bet pa septiņi Aleksandram Samuilovam un Andžejam Savostenokam.

Nākamā spēle svētdien plkst. 16:00 Daugavpils BJSS lielajā zālē.

Темы: , , , , ,