Basketbols: DU sievieu komanda izcīna drošu uzvaru

Svarīga uzvara Jaunajā Sieviešu basketbola līgā Daugavpils Universitātes meitenēm, kuras savā laukumā ar 77:57 pārspēja BJBS „Rīga/Jugla”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

21 punktu iemeta Tatjana Savicka. Daugavpils spēlētājas pretiniecēm ļāva izvērsties tikai spēles sākumdaļā, kad pašām radās lielas problēmas ar punktu gūšanu. Vienu brīdi viešņas panāca četru punktu pārsvaru, bet DU izdevās ātri situāciju labot un pēc pirmā puslaika 32:23 mūsu labā.

Otrajā puslaikā uzbrukumā izdevās nospēlēt vēl veiksmīgāk un šaubu par DU uzvaru nebija ne mazāko. Spēlējot ar plašu rotāciju, DU tika pie uzvaras ar 77:57.

Par rezultatīvāko mūsu komandā kļuva Tatjana Savicka, kura iemeta 21 punktu. Pa 15 punktiem Santai Baltacei un Jūlijai Vavilovai (vēl arī 12 bumbas zem groziem). 10 punkti Laurai Gribustei.

12 spēlēs DU ir sešas uzvaras un seši zaudējumi, kas ļauj cerēt uz tikšanu labāko astotniekā.

Темы: , , , , , ,