Hokejisti iztur vienu periodu

Latvijas hokeja čempionātā vienu labu periodu izdevies aizvadīt Daugavpils komandai, taču ar to bija par maz, lai iegūtu vismaz punktu pret „Ozolnieki/Monarch” – 1:7, informē Sporta pārvaldes portāls.

Jau spēles 2. minūtē Daugavpils spēlētājiem izdevās šokēt mājiniekus ar gūtajiem vārtiem. Pēc Sanda Mežaraupa piespēles izcēlās Nikita Belomestnihs.

Labvēlīgo 1:0 izdevās saglabāt līdz pat 16. minūtei, kad Ozolnieki rezultātu izlīdzināja. Līdz pat 35. minūtei mājinieku pārsvars bija tikai 2:1, tomēr galotnē krietni pieredzējušākais pretinieks iemeta vēl piecas ripas, uzstādot galarezultātu 7:1.

Daugavpils komandai iespēja reabilitēties par šo zaudējumu būs jau trešdien, kad Daugavpils Ledus hallē tiks uzņemts „Dinamo/Juniors”. Vienreiz šo komandu jau ir izdevies uzvarēt. Spēles sākums plkst. 19:00.

Jaunatnes hokeja čempionātā gan U12, gan U14 vecuma grupas komandas piekāpās rīdziniekiem ar identisko rezultātu 0:5.