Basketbolistēm neveiksmīga otrā ceturtdaļa un zaudējums

Otrajā spēlē Jaunajā Sieviešu basketbola līgā otro zaudējumu piedzīvojusi „Daugavpils Universitāte”, kas izbraukumā ar 41:53 piekāpās Rīgas Stradiņa universitātei, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Gandrīz pusi komandas punktu iemeta Tatjana Savicka.

Sezonas pirmās divas spēles DU basketbolistes aizvadījušas izbraukumā. Pirmajā spēlē tika zaudēts Valmierā, bet aizvadītajā nedēļas nogalē tika spēlēts pret RSU. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts uz tablo bija 10:10, taču pēc nospēlētajām 20 minūtēm pretiniecēm jau bija 15 punktu pārsvars – 27:12.

Otrajā puslaikā DU nospēlēja nedaudz labāk, bet izglābt maču vairs neizdevās. Zaudējums ar 41:53. 38. minūtē bija izdevies pievilkt līdz 41:44, taču turpinājumā RSU nospēlēja precīzāk gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Rezultatīvākā Daugavpils komandas rindās bija Tatjana Savicka, kuras rēķinā 20 punkti.