DU volejbolistiem atkal neveiksme piecos setos

Schenker Latvijas volejbola līgas bronzas sērijas trešajā spēlē “Daugavpils Universitātes” volejbolisti izbraukumā piecos setos piekāpās “Lāsei-R”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Sērijā rezultāts kļuvis nelabvēlīgs 1:2.Daugavpilieši jau piekto reizi sešās izslēgšanas spēlēs tika līdz piektajam setam, pie tam atkal to zaudēja. Sākums gan bija veiksmīgs (3:0), tomēr turpinājumā noturēt pārsvaru neizdevās – 13:15. Jāsaka, ka vairākās epizodēs diezgan strīdīgus lēmumus pieņēma arī tiesneši.

Spēli kopumā DU uzsāka ļoti vāji, piekāpjoties pirmajā setā ar 10:25, bet otrajā ar 20:25. Pēc šīm neveiksmēm izdevās saņemties un uzvarēt trešo un ceturto setu ar attiecīgi 25:17 un 25:21. Kā jau iepriekš minēts, piektajā setā gan atkal veiksme uzsmaidīja rīdziniekiem.

Mūsu komandā uzbrukumā vislabāk klājās Edgaram Točam, kurš guva 14 punktus. Vairāk par desmit punktiem arī Aleksandram Samuilovam (13), Vladislavam Hotuļevam (12) un Vitālijam Cinnem (11).

Sērijas ceturtā spēle (iespējams arī pēdējā) svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā plkst. 16:00.