DU volejbolisti zaudē dramatiskā cīņā

Ceturtdien ļoti spraigā un notikumu pavērsieniem bagātā spēlē DU volejbolisi piecos setos piekāpās “Lāsei-R/Rīga”, tādējādi rezultāts Latvijas čempionāta bronzas sērijā kļuvis 1:1, informē Sporta pārvalde.

Daugavpilieši Latvijas čempionāta bronzas sēriju līdz trīs uzvarām uzsāka ar panākumu Rīgā. Daugavpilī bija visas iespējas vēl vairāk pietuvoties medaļām, tomēr tā tika izniekota. Pirmajā setā zaudējums ar 22:25, pēc kā sekoja uzvara ar 25:18.

Visaizraujošākā bija trešā seta galotne, kurā no 20:23 izdevās izraut neticamu panākumu ar 26:24! Līdzīgs scenārijs brieda arī ceturtajā setā, tomēr šoreiz viesi vadību noturēja – 25:21.

Piektajā setā DU pilnībā kontrolēja notikumus laukumā, panākot pat +5, bet “Lāse” atguvās un prata salauzt cīņas gaitu – 18:16. Sērijā rezultāts kļuvis 1:1. Nākamā spēle Rīgā, bet 14. aprīlī vienības atkal tiksies Daugavpilī.

Daugavpils komandā 23 punktus guva Vitālijs Cinne, bet 17 - Aleksandrs Samuilovs.