Veids iemet 41 punktu, “Heat” iekļūst konferences finālā

foto TSN.ca
foto TSN.ca

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu otro kārtu aizvadītajā naktī pārvarēja Maiami "Heat", kas izbraukumā ar 105:93 pieveica Indiānas "Pacers" un sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāka ar 4-2.

Spēli "Heat" sāka ne pārāk veiksmīgi, ātri vien nokļūstot iedzinēju lomā ar desmit punktu deficītu (3:13), kas vēlāk pieauga līdz 11 punktiem. Līdz ceturtdaļas beigām gan to nedaudz izdevās sadeldēt – 21:28. Divi rezultatīvi Veida uzbrukumi un Millera tālmetiens ļāva Maiami komandai panākt pretiniekus (28:28) un vēlāk arī izvirzīties vadībā (38:33), taču neveiksmīgi aizvadītās puslaika beigas liedza no noslēgt savā labā – 51:53.

Par lūzuma punktu kļuva spēles trešās ceturtdaļas pēdējās trīsarpus minūtes, kuru laikā "Heat" veica izrāvienu 13:3, no 66:66 panākot 79:69. Ceturtajā ceturtdaļā "Pacers" izdevās pietuvoties piecu punktu attālumā, taču Maiami basketbolisti prasmīgi nospēlēja spēles beigas, nostiprinot pārsvaru un izcīnot uzvaru ar 105:93. Tādejādi sērijā "Heat" uzvarēja ar 4-2 un iekļuva konferences finālā, kur pretiniekos būs Bostonas "Celtics" un Filadelfijas "76ers" pāra uzvarētājs (šobrīd sērijā 3-3).

"Heat" rindās lielisku spēli aizvadīja Dveins Veids, kurš izcēlās ar 41 punktu un 10 atlēkušajām bumbām. Lebrona Džeimsa rēķinā 28 punkti, sešas bumbas zem groziem un septiņas rezultatīvas piespēles. Zaudētājiem 24 punktus guva Deivids Vests, 18 punkti Džordžam Hilam.

25.05.2012 , 12:15