Легкая атлетика. Победы на республиканском уровне 2

21-22 мая удачно выступили на открытом юношеском первенстве Риги представители средней возрастной группы "В" Виталий Харитонов, занявший первое место в прыжках в высоту – 1,81 м., и Дайнис Анцанс, ставший серебряным призером в тройном прыжке – 11,54 м.

Наша бегунья на средние дистанции  Валерия Линкевича 21 мая выступала в Москве на европейских отборочных соревнованиях за право стартовать на юношеской Олимпиаде в Сеуле. В соревновании с более старшими соперницами (1994 г.р.), ученица Ромуальда Зигмунда на дистанции 1000 метров показала результата 2:57,92 мин и заняла в итоге 31 место.

24.05.2010 , 11:22

olimpiada v SINGAPURE a ne v SEULE

Спортивный туризм в городе расцветает- 31 место в москве нашей бегуни delfi даже не упоминает-Latvijas šķēpmetējs Intars Ivsejevs sestdien ieņēma piekto vietu Maskavā notiekošo jaunatnes Olimpiādes kvalifikācijas sacensību finālā, kas viņam ļāva kvalificēties jaunatnes Olimpiādei, kas augustā notiks Singapū
Finālsacensībās Ivsejevs labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 64,58 metrus tālu, sasniedzot jaunu personisko rekordu.
Tikmēr otrs Latvijas pārstāvis Jānis Svens Grīva finālā uzrādīja rezultātu 59,71 metrs, ieņemot devīto vietu.
Par uzvarētāju kļuva ukrainis Jurijs Kušniruks, kurš šķēpu raidīja 70,06 metrus tālu.Jaunatnes Olimpiādei kvalificējās septiņi labākie sportisti. Grīvam līdz septītajai pozīcijai pietrūka 1,83 metri.
Pārējie Latvijas sportisti sestdien startēja neveiksmīgāk, finālos neiekļūstot. 110 metru barjerskrējienā Oskars Kibermanis nefinišēja, bet Rihards Parandjuks tika diskvalificēts. Neveiksmīgi 200 metru distancē startēja Jurģis Karulis, ar rezultātu 23,49 sekundes paliekot pēdējais. Savukārt 3000 metros finišu nesasniedza Dmitrijs Serjogins.
Tikmēr meitenēm 100 metru barjerskrējienā Zane Andersone finišēja pēc 17,91 sekundes, bet 200 metru distancē Violeta Kolunova uzrādīja rezultātu 26,21 sekunde, bet Zane Grīnberga finišēja pēc 26,88 sekundēm.Augstlēkšanā Māra Kesnere pārvarēja 1,65 metru augstumā novietoto latiņu, bet trīssoļlēkšanas sacensībās Nikija Pujāte palika bez rezultāta.
Vēl šķēpmešanā Katrīna Sirmā uzrādīja rezultātu 42,57 metri, bet lodes grūšanas sektorā Linda Ozola sasniedza rezultātu 12,45 metri.