Teniss

Sevastova iekļūst Cvēfegemas ITF 25 000 sērijas turnīra pusfinālā 14.07.2012

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova piektdien izcīnīja uzvaru Beļģijas pilsētā Cvēfegemā notiekošā ITF 25 000 sērijas turnīra ceturtdaļfināla mačā un rīt cīnīsies par iekļūšanu finālā.

Sevastova sasniedz Cvēfegemas ITF 25 000 turnīra ceturtdaļfinālu 12.07.2012

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova trešdien izcīnīja uzvaru Beļģijas pilsētā Cvēfegemā notiekošā ITF 25 000 sērijas turnīra otrās kārtas mačā, sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Gulbim pārliecinoša uzvara Umagas turnīra pirmās kārtas mačā 11.07.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis otrdien Horvātijā notiekošā Umagas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-1, 6-3 pārliecinoši pieveica kvalifikāciju pārvarējušo spāni Horku Fraili.

Sevastovai zaudējums Fersmoldas ITF 50 000 turnīra finālā 09.07.2012

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova svētdien cieta neveiksmi Vācijas pilsētā Fersmoldā notiekošā ITF 50 000 sērijas turnīra finālā.

Federers turpina rakstīt tenisa vēsturi un atgūst pirmās raketes godu 09.07.2012

Slavenais Šveices tenisists Rodžers Federers svētdien kļuva par otro sportistu vēsturē, kurš spējis septiņas reizes uzvarēt prestižajā Vimbldonas turnīrā.

Federers astoto reizi karjerā iekļūst Vimbldonas čempionāta finālā 07.07.2012

Leģendārais šveiciešu tenisists Rodžers Federers piektdien astoto reizi karjerā iekļuva Vimbldonas čempionāta finālā.

Federers un Džokovičs tiksies Vimbldonas čempionāta pusfinālā 05.07.2012

Vimbldonas tenisa čempionāta pusfinālu trešdien pārliecinoši sasniedza vieni no favorītiem Rodžers Federers un Novāks Džokovičs.

Mājinieku favorīts Marejs piekto reizi pēc kārtas sasniedz Vimbldonas ceturtdaļfinālu 04.07.2012

Mājinieku favorīts Endijs Marejs otrdien piekto gadu pēc kārtas sasniedza Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdaļfinālu.

Džokovičs, Federers un Južnijs pirmie iekļūst Vimbldonas čempionāta ceturtdaļfinālā 03.07.2012

Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā pirmdien iekļuva Novāks Džokovičs, Rodžers Federers un Mihails Južnijs.

Liziki sakauj Vimbldonas galveno favorīti Šarapovu 03.07.2012

Ranga līderei Marijai Šarapovai šogad nav lemts izcīnīt savu otro Vimbldonas titulu. Krievijas labākā tenisiste pirmdien 4. kārtas mačā ar 4:6, 3:6 cieta sakāvi pret vācieti Sabīni Liziki, kurai pirmā uzvara četros mačos pret Šarapovu.

Šarapova un Serēna Viljamsa sasniedz Vimbldonas turnīra trešo kārtu 29.06.2012

Vimbldonas tenisa čempionāta trešo kārtu ceturtdien sasniedza WTA ranga pašreizējā līdere Marija Šarapova no Krievijas un četrkārtējā šī turnīra uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV.

Nadals sensacionāli izstājas no Vimbldonas čempionāta 29.06.2012

No Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdien negaidīti izstājās sacensību divkārtējais čempions spānis Rafaels Nadals, kurš piecu setu cīņā ar 7-6 (11:9), 4-6, 4-6, 6-2, 4-6 piekāpās ATP rangā 100.pozīcijā esošajam Čehijas tenisistam Lukašam Rosolam.

Gulbis piecu setu cīņā zaudē Janovičam 28.06.2012

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis lietus ietekmētā Vimbldonas čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra otrās kārtas cīņā trešdien piecos setos ar rezultātu 6-2, 4-6, 6-3, 6-7 (2:7), 7-9 zaudēja polim Ježijam Janovičam.

Dekmeijere pirmo reizi karjerā pārvar Vimbldonas čempionāta dubultspēļu pirmo kārtu 27.06.2012

Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere pārī ar Varvaru Ļepčenko no ASV trešdien Vimbldonas čempionāta sieviešu dubultspēļu sacensību pirmās kārtas mačā uzvarēja Zviedrijas duetu Sofiju Arvidsoni/Juhannu Lāšoni.

Gulbis: spēles pret spēcīgiem pretiniekiem mani vairāk motivē 26.06.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pēc uzvaras Vimbldonas tenisa čempionāta pirmajā kārtā pār čehu Tomašu Berdihu atklāja, ka pirmajā kārtā vēlējies spēlēt pret spēcīgu pretinieku, jo tas viņu motivē, portālā "chicagotribune.com" citēts latvietis.

Džokovičs ar vieglu uzvaru sāk Vimbldonas čempionāta uzvarētāja titula aizstāvēšanu 26.06.2012

Vieglu uzvaru Vimbldonas tenisa čempionāta pirmās kārtas mačā pirmdien izcīnīja ATP ranga līderis Novāks Džokovičs no Serbijas.

Venusa Viljamsa Vimbldonas čempionātā šokējoši izstājas pirmajā kārtā 26.06.2012

ASV tenisiste Venusa Viljamsa no ASV pirmdien negaidīti izstājās no Vimbldonas tenisa čempionāta, kurā uzvarējusi piecas reizes.

Gulbis uzvar 2010.gada Vimbldonas čempionāta finālistu Berdihu 26.06.2012

Aizvadot vienu no savām skaistākajām un labākajām spēlēm pēdējā laikā, Latvijas tenisists Ernests Gulbis pirmdien pārvarēja prestižā Vimbldonas čempionāta pirmo kārtu.

Nadals septīto reizi triumfē 'French Open' 11.06.2012

Francijas atklātā tenisa čempionāta finālā pirmdien triumfēja Spānijas tenisists Rafaels Nadals, kurš tādējādi kļuva par septiņkārtējo šī turnīra uzvarētāju.

Šarapova oficiāli kļūst par pasaules pirmo raketi; Sevastovai neliels kāpums WTA rangā 11.06.2012

WTA pasaules sieviešu tenisa ranga pirmajā vietā pirmdien oficiāli atgriezusies krieviete Marija Šarapova, bet Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova piedzīvojusi nelielu kāpumu.

Šarapova pēc iekļūšanas Francijas atklātā čempionāta finālā atgūs WTA ranga pirmo vietu 08.06.2012

Francijas atklātā tenisa čempionāta sieviešu vienspēļu turnīra finālā ceturtdien iekļuva ar otro numuru izliktā krieviete Marija Šarapova.

Nadals iekļūst Francijas atklātā tenisa čempionāta pusfinālā 07.06.2012

Seškārtējais Francijas atklātā tenisa čempionāta uzvarētājs Rafaels Nadals trešdien sasniedza šī gada sacensību pusfinālu.

Federers un Džokovičs pēc smagām uzvarām nodrošina tikšanos Francijas atklātā čempionāta pusfinālā 06.06.2012

Smagas uzvaras Francijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfināla spēlēs otrdien izcīnīja pasaules ranga līderis Novāks Džokovičs no Serbijas un šveicietis Rodžers Federers, kurus tagad gaida savstarpēja cīņa turnīra pusfinālā.

Pagājušā gada spēcīgākā tenisiste Lī zaudē Francijas atklātā čempionāta ceturtās kārtas mačā 05.06.2012

Francijas atklātā tenisa čempionāta ceturtās kārtas mačā pirmdien zaudējumu piedzīvoja pagājušā gada spēcīgākā tenisiste Na Li no Ķīnas.

Federers un Džokovičs iekļūst 'French Open' ceturtdaļfinālā 04.06.2012

Par Francijas atklātā tenisa čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra ceturtdaļfināla dalībniekiem svētdien kļuva šveicietis Rodžers Federers un pasaules ranga līderis Novāks Džokovičs.

WTA ranga līdere Azarenka izstājas no Francijas atklātā čempionāta 04.06.2012

No šā gada Francijas atklātā tenisa čempionāta svētdien izstājās WTA ranga līdere Viktorija Azarenka no Baltkrievijas.

Isners ar Matjē mačā sasniegts jauns 'French open' rekords 01.06.2012

Francijas atklātā tenisa čempionāta maratonmačā starp amerikāņu milzi Džonu Isneru un francūzi Polu Anrī Matjē ceturtdien tika sasniegts jauns "French open' rekords, vēsta ārvalstu masu mediji.

Dekmeijere pirmo reizi karjerā iekļūst 'Grand Slam' dubultspēļu astotdaļfinālā 31.05.2012

Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere ceturtdien pārvarēja Francijas atklātā čempionāta otro kārtu un pirmo reizi karjerā iekļuva "Grand Slam" turnīra astotdaļfinālā.

WTA ranga līdere Azarenka pārliecinoši iekļūst 'French Open' trešajā kārtā 30.05.2012

WTA tenisa ranga līdere Viktorija Azarenka no Baltkrievijas trešdien pārliecinoši iekļuva Francijas atklātā čempionāta trešajā kārtā.

Serēna Viljamsa piedzīvo pārsteidzošu zaudējumu 'French Open' 30.05.2012

Negaidītu zaudējumu Francijas atklātā tenisa čempionāta pirmās kārtas mačā otrdien piedzīvoja viena no turnīra favorītēm Serēna Viljamsa.

Gulbis dramatiskā cīņā izstājas no 'French Open' un netiek uz Londonu 28.05.2012

Latvijas tenisists Ernests Gulbis pirmdien Parīzē ar dramatisku zaudējumu izstājās no Francijas atklātā tenisa čempionāta, tādējādi atvadoties no cerības spēlēt Londonas olimpiskajās spēlēs.

Gulbis 'French open' pirmajā kārtā tiksies ar Kazahstānas tenisistu Kukuškinu 25.05.2012

Latvijas tenisists Ernests Gulbis sezonas otrā "Grand Slam" turnīra – Francijas atklātā tenisa čempionāta – pirmajā kārtā tiksies ar Kazahstānas sportistu Mihailu Kukuškinu.

Gulbis pārbaudes turnīrā uzvar pasaules ceturto raketi Mareju 24.05.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis ceturtdien paraugturnīrā Parīzē pieveica pasaules ranga ceturto numuru Endiju Mareju.

Gulbis ATP rangā zaudējis 15 pozīcijas 22.05.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pirmdien publicētajā ATP pasaules ranga jaunākajā sarakstā zaudējis 15 pozīcijas un tagad ierindojas 92.pozīcijā.

Gulbim grūta uzvara Romas "Challenger" sērijas turnīrā 09.05.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis otrdien ar grūtībām pārvarēja Romas "Challenger" sērijas turnīru, kurā izlikts ar otro numuru.

Gulbis Barselonas ATP sērijas turnīra pirmās kārtas mačā piekāpjas Tomičam 24.04.2012

Latvijas tenisists Ernests Gulbis Barselonas "ATP World Tour 500" sērijas turnīra pirmās kārtas mačā divos setos ar 3-6, 4-6 zaudēja Bernardam Tomičam no Austrālijas.

Latvijas jaunā tenisiste Ostapenko debitē WTA rangā 23.04.2012

Latvijas jaunā tenisiste Aļona Ostapenko pirmdien debitējusi WTA pasaules sieviešu tenisa rangā, ierindojoties 964.vietā.

Latvijas dāmu tenisa izlase viegli pieveic Norvēģiju 20.04.2012

Latvijas sieviešu tenisa izlase guvusi pirmo panākumu Kairā notiekošajos Federācijas kausa Eiropas Āfrikas 2. grupā, pieveicot Norvēģiju.

Gulbis ATP rangā zaudējis sešas pozīcijas 16.04.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis jaunākajā, pirmdien publicētajā ATP pasaules rangā ieņem 84.vietu, kas ir kritums par sešām pozīcijām.

Talantīgā tenisiste Ostapenko debitēs WTA vienspēļu rangā 11.04.2012

Latvijas jaunais tenisa talants Jeļena Ostapenko otrdien sasniedza Itālijas pilsētā Pomēcijā notiekošā ITF 10 000 sērijas turnīra vienspēļu pamatsacensību otro kārtu, tādējādi trešo reizi karjerā nopelnot WTA vienspēļu ranga punktus.

Gulbis uzsāks Latvijas cīņu pret Ungāriju 05.04.2012

Latvijas tenisa izlase spēli Deivisa kausa izcīņā pret Ungāriju piektdien uzsāks Ernests Gulbis, noskaidrojās ceturtdien notikušajā izlozē.

Gulbis zaudē vēl vienu pozīciju ATP pasaules rangā 02.04.2012

ATP pasaules tenisa rangā jaunākajā sarakstā, kas publicēts pirmdien, vēl vienu vietu zaudējis Ernests Gulbis, kurš tagad ieņem 80.vietu.

S. Viljamsa pirmo reizi zaudē Vozņacki, Šarapova sagrauj Lī 28.03.2012

Serēna Viljamsa pirmo reizi četrās spēlēs zaudējusi dānietei Karolīnai Vozņacki. Tas noticis "Sony Ericsson Open" turnīra ceturtdaļfinālā, kurā bijušo ranga līderu duelī Vozņacki uzvarēja ar 6:4, 6:4.

Juškam ar Pavlovu kārtējais tituls Krievijā 27.03.2012

Latvijas otrā rakete Diāna Marcinkeviča sasniegusi Bātas (Lielbritānija) ITF 25 000 turnīra pusfinālu.

Gulbis nespēj pārvarēt prestižā Maiami 'Masters 1000' sērijas turnīra pirmo kārtu 23.03.2012

Latvijas tenisists Ernests Gulbis prestižā Maiami "Masters 1000" sērijas turnīra pirmās kārtas mačā ceturtdien ar rezultātu 4-6, 4-6 zaudēja kvalifikāciju pārvarējušajam ukrainim Sergejam Bubkam.

Gulbis ATP rangā zaudējis četras pozīcijas; Juškam kāpums par 65 vietām 19.03.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pirmdien publicētajā ATP pasaules rangā zaudējis četras pozīcijas, bet Andris Juška pakāpies 65 pozīcijas augstāk.

'Australian Open' pirmo titulu šogad iegūst Kuzņecova un Zvonareva 27.01.2012

Par Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pirmajām čempionēm šogad kļuva krievietes Svetlana Kuzņecova un Vera Zvonaŗova, kuras bija labākās sieviešu dubultspēlēs.

Azarenko un Šarapova spēkosies ‘Australian Open’ finālā 26.01.2012

Par Austrālijas atklātā tenisa čempionāta finālistēm ceturtdien kļuva Baltkrievijas sportiste Viktorija Azarenko un Marija Šarapova no Krievijas.

Klijstersa no ‘Australian Open’ izslēdz Vozņacki 24.01.2012

Vietu Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pusfinālā otrdien nodrošināja Beļģijas tenisiste Kima Klijstersa, kura no sacensībām izslēdza pašreizējo WTA ranga līderi Karolīnu Vozņacki.

Gulbim 13 vietu kritums ATP rangā 16.01.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis svētdien publicētajā ATP pasaules ranga jaunākajā sarakstā zaudējis 13 pozīcijas un ieņem 74 vietu.