Ceturtdaļfināls

Latvijas U-20 izlases basketbolistes iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā 10.07.2014

Latvijas U-20 izlases basketbolistes trešdien iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, lai gan otrā posma pēdējā spēlē piedzīvoja zaudējumu.

Nīderlande dramatiskā mačā izrauj uzvaru pār Meksiku 30.06.2014

Iepriekšējo sacensību fināliste Nīderlande Pasaules kausa izcīņas, kas norisinās Brazīlijā, astotdaļfināla spēlē svētdien dramatiskā cīņā ar rezultātu 2:1 (0:0) izrāva uzvaru pār Meksikas futbola izlasi, ziņo LETA.

Gulbis dramatiskā cīņā uzvar Federeru 02.06.2014

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis svētdien Francijas atklātā čempionāta ceturtās kārtas jeb astotdaļfināla mačā skaistā piecu setu spēlē uzveica slaveno šveicieti Rodžeru Federeru.

Gulbis sasniedz Nicas turnīra ceturtdaļfinālu 22.05.2014

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Nicas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra otrās kārtas mačā trešdien ar rezultātu 6-7 (4:7), 6-4, 6-1 uzvarēja slovāku Martinu Kližanu, iekļūstot ceturtdaļfinālā, ziņo LETA.

Latvijas hokejistiem neizdodas iekļūt PČ ceturtdaļfinālā 21.05.2014

Latvijas hokeja valstsvienība otrdien neiekļuva pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, priekšsacīkšu pēdējā un izšķirošajā spēlē kārtējā dramatiskā cīņā ar 2:3 (0:2, 1:1, 1:0) zaudējot pagājušā gada pasaules vicečempionei Šveicei.

Madrides 'Real' bez problēmām sasniedz Čempionu līgas ceturtdaļfinālu 19.03.2014

Pārliecinoši UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā otrdien iekļuva slavenais Spānijas klubs Madrides "Real". Tāpat šo turnīra kārtu sasniedza arī angļu komanda Londonas "Chelsea".

Gulbis emocionālā cīņā sasniedz Indianvelsas 'Masters' ceturtdaļfinālu 13.03.2014

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis trešdien pirmo reizi karjerā iekļuva Indianvelsas "Masters" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā, ceturtās kārtas mačā ar 7-6 (7:0), 4-6, 6-2 pārspējot spāņu tenisistu Roberto Bautistu Agutu.

Latvijas hokejisti pirmo reizi iekļūst olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā 19.02.2014

Latvijas hokeja izlase otrdien pārrakstīja valsts hokeja vēsturi, pirmo reizi iekļūstot olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā.

Vasiļjevas uzvaru gājiens apstājas ceturtdaļfinālā, čempionāts noslēdzies 09.12.2013

Latvijas snūkeriste Tatjana Vasiļjeva tomēr nav spējusi izcīnīt pasaules amatieru snūkera čempionāta medaļu, izstājoties no cīņas ceturtdaļfinālā, informē Sporta pārvaldes portāls.

Azarenka un Serēna Viljamsa viegli iekļūst "Australian Open" ceturtdaļfinālā 21.01.2013

Pērnā gada čempione, pasaules sieviešu tenisa ranga līdere Viktorija Azarenka un viena no favorītēm Serēna Viljamsa pirmdien viegli pārvarēja Austrālijas atklātā čempionāta ceturto kārtu un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Latvijas florbolisti neizmanto iespēju iekļūt PČ pusfinālā 07.12.2012

Latvijas florbola izlase ceturtdien pasaules čempionātā neizmantoja pašu izcīnīto iespēju reāli pacīnīties par iekļūšanu pusfinālā un ceturtdaļfinālā ar 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) piekāpās rangā zemāk esošajai Vācijas valstsvienībai.

Latvijas U-18 basketbolisti Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Lietuvai 18.08.2012

Latvijas U-18 junioru basketbola izlase Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla mačā piektdien ar rezultātu 53:65 (14:15, 12:15, 17:17, 10:18) piekāpās Lietuvas vienaudžiem.

Latvijas U-18 izlases basketbolisti uzvar Slovēnijas vienaudžus un iekļūst EČ ceturtdaļfinālā 16.08.2012

Latvijas U-18 izlases basketbolisti trešdien Liepājā dramatiskā cīņā ar 61:60 uzvarēja Slovēnijas vienaudžus un nodrošināja vietu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Džeimsa 'triple-double' ieved ASV basketbola izlasi pusfinālā 09.08.2012

Londonas olimpisko spēļu pusfinālā trešdien iekļuva ASV basketbola izlase, kas izcīnīja kārtējo pārliecinošo uzvaru.

Cīkstone Grigorjeva iekļūst olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā 08.08.2012

Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva trešdien sasniedza Londonas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu sacensībās svara kategorijā līdz 63 kilogramiem.

Lietuvas basketbolisti izmoka vietu ceturtdaļfinālā un tiksies ar Krieviju 06.08.2012

Lietuvas vīriešu basketbola izlase pirmdien ar uzvaru smagā cīņā pabeidza Londonas olimpisko spēļu grupu turnīru, bet tagad ceturtdaļfinālā tiksies ar Krieviju.

U20 izlasei ceturtdaļfinālā serbu eksāmens 20.07.2012

Šovakar pulksten 17:15 Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā Stožices arēnā Latvijas valstsvienība FIBA Eiropas U20 čempionāta ceturtdaļfinālā spēlēs pret Serbijas vienaudžiem, kuri pirms gada Rīgā izcīnīja sudrabu pasaules junioru čempionātā.

Latvijas U-20 basketbolisti iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā 19.07.2012

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase trešdien Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma pēdējā, trešajā, spēlē ar rezultātu 94:78 (19:14, 28:16, 24:17, 23:31) pārliecinoši pieveica Itālijas valstsvienību, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Sevastova sasniedz Cvēfegemas ITF 25 000 turnīra ceturtdaļfinālu 12.07.2012

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova trešdien izcīnīja uzvaru Beļģijas pilsētā Cvēfegemā notiekošā ITF 25 000 sērijas turnīra otrās kārtas mačā, sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Lietuvas basketbolisti iekļūst olimpiskā kvalifikācijas turnīra ceturtdaļfinālā 05.07.2012

Lietuvas basketbola izlase otrdien Venecuēlā piedzīvoja zaudējumu Londonas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā, taču tas netraucēja tai iekļūt sacensību ceturtdaļfinālā.

Mājinieku favorīts Marejs piekto reizi pēc kārtas sasniedz Vimbldonas ceturtdaļfinālu 04.07.2012

Mājinieku favorīts Endijs Marejs otrdien piekto gadu pēc kārtas sasniedza Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdaļfinālu.

Federers un Džokovičs iekļūst 'French Open' ceturtdaļfinālā 04.06.2012

Par Francijas atklātā tenisa čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra ceturtdaļfināla dalībniekiem svētdien kļuva šveicietis Rodžers Federers un pasaules ranga līderis Novāks Džokovičs.