Gulbis emocionālā cīņā sasniedz Indianvelsas 'Masters' ceturtdaļfinālu

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis trešdien pirmo reizi karjerā iekļuva Indianvelsas "Masters" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā, ceturtās kārtas mačā ar 7-6 (7:0), 4-6, 6-2 pārspējot spāņu tenisistu Roberto Bautistu Agutu.

Ar 20.numuru izliktajam Gulbim bija nepieciešamas nepilnas divas ar pusi stundas, lai pārspētu pretinieku. Mača laikā Gulbis bieži pauda neapmierinātību par Bautistu Agutu gan tiesnesim, gan pašam pretiniekam. Tāpat Gulbis spēles laikā bija sašutis par troksni tribīnēs.

ATP rangā Gulbis ieņem 22.vietu, kamēr Bautista Aguts atrodas 53.vietā. Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Gulbis nopelnījis 180 ATP vienspēļu punktus, kas varētu ļaut viņam atgriezties ranga TOP 20.

Gulbim un Bautistam šī bija ceturtā savstarpējā spēle, un latvietis tagad ir uzvarējis trijās no tām.