Vimbldona

Džokovičs sasniedz Vimbldonas astotdaļfinālu 28.06.2014

Vimbldonas tenisa čempionāta astotdaļfinālu piektdien sasniedza pasaules otrā rakete serbs Novāks Džokovičs, kamēr ķīniete Na Li bija spiesta piedzīvot neveiksmi, turpinot savu neveiksmju sēriju.

Gulbis: Stahovskis parādīja, kāpēc pērn Vimbldonā uzvarēja Federeru 26.06.2014

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pēc zaudējuma Serhijam Stahovskim no Ukrainas aizvadītajā Vimbldonas čempionāta otrās kārtas mačā atzinis pretinieka pārspēku un atgādinājis, ka pirms gada šajā turnīrā viņš pārspēja titulēto šveicieti Rodžeru Federeru, ziņo LETA.

Gulbim Vimbldona noslēdzas ar trīs setu zaudējumu otrajā kārtā 25.06.2014

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis ar zaudējumu noslēdza dalību Vimbldonas "Grand Slam" vīriešu vienspēļu turnīrā.

Gulbja pirmais pretinieks Vimbldonā - igaunis Jurgens Zops 20.06.2014

Piektdien notikusī Vimbldonas tenisa turnīra izloze Latvijas vadošo tenisistu Ernestu Gulbi pirmajā kārtā saveda kopā ar igauni Jurgenu Zopu.

Federers turpina rakstīt tenisa vēsturi un atgūst pirmās raketes godu 09.07.2012

Slavenais Šveices tenisists Rodžers Federers svētdien kļuva par otro sportistu vēsturē, kurš spējis septiņas reizes uzvarēt prestižajā Vimbldonas turnīrā.

Federers astoto reizi karjerā iekļūst Vimbldonas čempionāta finālā 07.07.2012

Leģendārais šveiciešu tenisists Rodžers Federers piektdien astoto reizi karjerā iekļuva Vimbldonas čempionāta finālā.

Federers un Džokovičs tiksies Vimbldonas čempionāta pusfinālā 05.07.2012

Vimbldonas tenisa čempionāta pusfinālu trešdien pārliecinoši sasniedza vieni no favorītiem Rodžers Federers un Novāks Džokovičs.

Mājinieku favorīts Marejs piekto reizi pēc kārtas sasniedz Vimbldonas ceturtdaļfinālu 04.07.2012

Mājinieku favorīts Endijs Marejs otrdien piekto gadu pēc kārtas sasniedza Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdaļfinālu.

Džokovičs, Federers un Južnijs pirmie iekļūst Vimbldonas čempionāta ceturtdaļfinālā 03.07.2012

Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā pirmdien iekļuva Novāks Džokovičs, Rodžers Federers un Mihails Južnijs.

Liziki sakauj Vimbldonas galveno favorīti Šarapovu 03.07.2012

Ranga līderei Marijai Šarapovai šogad nav lemts izcīnīt savu otro Vimbldonas titulu. Krievijas labākā tenisiste pirmdien 4. kārtas mačā ar 4:6, 3:6 cieta sakāvi pret vācieti Sabīni Liziki, kurai pirmā uzvara četros mačos pret Šarapovu.

Šarapova un Serēna Viljamsa sasniedz Vimbldonas turnīra trešo kārtu 29.06.2012

Vimbldonas tenisa čempionāta trešo kārtu ceturtdien sasniedza WTA ranga pašreizējā līdere Marija Šarapova no Krievijas un četrkārtējā šī turnīra uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV.

Nadals sensacionāli izstājas no Vimbldonas čempionāta 29.06.2012

No Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdien negaidīti izstājās sacensību divkārtējais čempions spānis Rafaels Nadals, kurš piecu setu cīņā ar 7-6 (11:9), 4-6, 4-6, 6-2, 4-6 piekāpās ATP rangā 100.pozīcijā esošajam Čehijas tenisistam Lukašam Rosolam.

Gulbis piecu setu cīņā zaudē Janovičam 28.06.2012

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis lietus ietekmētā Vimbldonas čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra otrās kārtas cīņā trešdien piecos setos ar rezultātu 6-2, 4-6, 6-3, 6-7 (2:7), 7-9 zaudēja polim Ježijam Janovičam.

Dekmeijere pirmo reizi karjerā pārvar Vimbldonas čempionāta dubultspēļu pirmo kārtu 27.06.2012

Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere pārī ar Varvaru Ļepčenko no ASV trešdien Vimbldonas čempionāta sieviešu dubultspēļu sacensību pirmās kārtas mačā uzvarēja Zviedrijas duetu Sofiju Arvidsoni/Juhannu Lāšoni.

Gulbis: spēles pret spēcīgiem pretiniekiem mani vairāk motivē 26.06.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pēc uzvaras Vimbldonas tenisa čempionāta pirmajā kārtā pār čehu Tomašu Berdihu atklāja, ka pirmajā kārtā vēlējies spēlēt pret spēcīgu pretinieku, jo tas viņu motivē, portālā "chicagotribune.com" citēts latvietis.

Džokovičs ar vieglu uzvaru sāk Vimbldonas čempionāta uzvarētāja titula aizstāvēšanu 26.06.2012

Vieglu uzvaru Vimbldonas tenisa čempionāta pirmās kārtas mačā pirmdien izcīnīja ATP ranga līderis Novāks Džokovičs no Serbijas.

Venusa Viljamsa Vimbldonas čempionātā šokējoši izstājas pirmajā kārtā 26.06.2012

ASV tenisiste Venusa Viljamsa no ASV pirmdien negaidīti izstājās no Vimbldonas tenisa čempionāta, kurā uzvarējusi piecas reizes.

Gulbis uzvar 2010.gada Vimbldonas čempionāta finālistu Berdihu 26.06.2012

Aizvadot vienu no savām skaistākajām un labākajām spēlēm pēdējā laikā, Latvijas tenisists Ernests Gulbis pirmdien pārvarēja prestižā Vimbldonas čempionāta pirmo kārtu.