Guvām uzvaras, pateicoties raksturam

Vakar BFC „Daugava” piedalījās divās izbraukuma spēlēs, kurās tikās ar „Skonto”. Abās spēlēs uzvarēja daugavpilieši. Puiši nodemonstrēja raksturu, gūstot uzvaras, kaut sākumā veiksme nebija mūsu pusē.

Pirms trim dienām BFC „Daugava-2” U13 zaudēja savā laukumā 0:1, pirms otrās tikšanās tika apspriestas pieļautās kļūdas, acīmredzot puiši izdarīja secinājumus, jo komandas trenerim Andrejam Sipailo patika komandas dalībnieku attieksme pret spēli: „Noskatījāmies pirmās spēles videoierakstu, ņēmām vērā pieļautās kļūdas. Labi, ka puiši tikās ar futbolistiem Aleksandru Cauņa un Kirilu Nababkinu, uzzināja daudz jaunā par to, kā jānoskaņojas spēlei, jā pareizi jāēd. Viss kopumā palīdzēja mums uzvarēt”.

10.minūtē bumba ielidoja BFC „Daugava-2”  vārtos (0:1), jaunie spēlētāji izlīdzināja rezultātu un panāca rezultātu savā labā. Vārtus guva Jānis Bulis un Roberts Margins.

BFC „Daugava” U14 arī nopietni gatavojās spēlei, jo saprata, ka „Skonto” ir spēcīgs pretinieks. Tomēr pirmos vārtus guva laukuma saimnieki, bet drīz Jānis Skutāns izlīdzināja rezultātu.  Rīdzinieki atkal izvirzījās vadībā, bet daugavpilieši neatkāpās un izlīdzināja rezultātu – 2:2, otrajā puslaikā gūstot uzvaru.

Komandas treneris Sergejs Pogodins atzīmēja: „Otrajā puslaikā pārspējām pretinieku, pateicoties labai fiziskai sagatavotībai”.
Ar hettriku izcēlās Edgars Urbāns, vienus vārtus guva Kaspars Kokins.