Demenes pagasta komanda “Sparta” izcīna 2. vietu Latgales reģiona kausa izcīņā telpu futbolā

16. un 17. martā Preiļos notika Latgales reģiona kausa izcīna telpu futbolā, kurā piedalījās 7 Latgales pašvaldību spēcīgākās telpu futbola komandas, informē Daugavpils novada Domes portāls.

Pēc pirmās dienas priekšsacīkšu rezultātiem finālsacensībām kvalificējās: Ošukalns/Jēkabpils SC, Ošukalns/FK Jēkabpils, Preiļu sporta skola un Daugavpils novada čempionāta uzvarētāji - Demenes pagasta komanda „Sparta”.

17. marta pusfinālos tikās divas Jēkabpils komandas un finālā tika Ošukalns/Jēkabpils SC komanda. Par otru ceļazīmi uz finālu cīnījās Demenes pagasta un Preiļu sporta skolas komanda. Pirmajā puslaikā rezultāts ilgi palika nemainīgs, taču ar Demenes komandas pūlēm un Andreja Makarova precīzu sitienu demenieši izvirzījās vadībā.   Otrajā puslaikā iniciatīvu pārņēma „Spartas” futbolisti, vārtus guva Igors Vaņkovs un 4 bumbas pretinieku vārtos iesita Aleksandrs Aleksejevs. Atskanot spēles beigu signālam, rezultāts 6:0 Demenes komandas „Sparta” labā.

Finals bija bagāts ar vārtu guvumiem, bet šoreiz ne „Sparta” komandas  labā. Laukumā dominēja pieredzējušākie Jēkabpils futbolisti. Atskanot tiesneša spēles beigu signālam, rezultāts 5:0 Jēkabpils komandas labā.

Apbalvošanas ceremonijā bronzas medaļas un kausu saņēma Ošukalns /FK Jēkabpils. Par izcīnīto 2.vietu kausu un sudraba godalgas saņēma Demenes pagasta komandas „Sparta” futbolisti. Zelta medaļas un kauss tika pasniegts Ošukalns /Jēkabpils SC komandai. Par labāko spēlētāju Demenes pagasta komandā tika atzīts Igors Kurčiganovs, kuram balvu pasniedza sacensību organizators un galvenais tiesnesis Imants Babris.