“Daugava” noslēdz sezonu ar neizšķirtu pret iepriekšējā gada čempioniem

foto fcdaugava.lv

Latvijas futbola Virslīgas sezonu noslēguši “Daugavas” futbolisti, kuri savā laukumā nospēlēja 0:0 ar “Ventspili”. Daugavpilieši jau priekšlaicīgi bija garantējuši sev čempionu titulu, informē portāls sportapvalde.lv.

Pēdējā kārtā “Daugava” tikās ar “Ventspili”, kas turpināja cīņu par otro vietu. Ja ventspilnieki uzvarētu, otrā vieta būtu nodrošināta, tomēr daugavpilieši izbojāja svētkus viesiem. Spēles pirmajā puslaikā ventspilnieki vairāk kontrolēja bumbu, taču vārtu gūšanas momentu bija gaužām maz. 45 minūtēs abām vienībām bija pa diviem bīstamiem momentiem.

Otrajā puslaikā “Daugava” sāka spēlēt pārliecinošāk, bet rezultāts tā arī netika atklāts. Pēc tiesneša finālsvilpes “Daugavas” spēlētājiem par godu tika sarīkots krāšņs salūts, kā arī svinīgi tika pasniegts čempionu kauss.

“Daugava” par Latvijas čempioni kļuva pirmo reizi, bet par visa čempionāta labāko snaiperi kļuva Mamuka Gongadze, kurš sezonas garumā guva 18 vārtus.