“Daugava” ar Gongadzi priekšgalā uzvar “Daugavu” derbijā

foto sportaparvalde.lv

Ar uzvaru Virslīgas 2. apli iesākuši Daugavpils “Daugavas” spēlētāji. Cīņā pret nosaukuma brāļiem no Rīgas daugavpilieši bija pārāki ar 3:1, bet par galveno varoni kļuva Mamuka Gongadze, kurš guva trīs vārtus.

Svētdien iesākās Latvijas futbola Virslīgas 2. aplis. Daugavpilieši mājās samēroja spēkus ar Rīgas “Daugavu”, kuru 1. aplī izdevās sagraut ar 4:0. Šoreiz Ivana Tabanova vadītā Daugavpils “Daugava” bija spiesta panervozēt vairāk. Praktiski visa mača garumā daugavpiliešiem, kuri pirmo reizi spēlēja “Daugavas” stadionā, piederēja teritoriāls pārsvars, tomēr ar vārtu gūšanu īpaši nesekmējās.

Rezultātu pirmā puslaika vidū atklāja Mamuka Gongadze, gūstot vārtus pēc stūra sitiena izpildes. Jau pēc pāris minūtēm rīdzinieki panāca izlīdzinājumu, kad skaistus vārtus guva Vitālijs Ziļs.

Mača izšķirošie notikumi norisinājās otrā puslaika ievadā, kad īsā laikā Gongadze divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu, panākot jau 3:1. Atlikušajā laikā Daugavpils “Daugava” droši kontrolēja notikumus laukumā, tiekot pie droša panākuma.