U-18

Сборная Латвии U-18 — без путевки на чемпионат мира 04.08.2014

Сборная Латвии по баскетболу на чемпионате Европы среди юниоров U-18, который принимала Турция, в утешительном турнире за 5-8-е места проиграла сверстникам из Испании и Литвы и осталась без путевки на чемпионат мира-2015 среди U-19.

U-18 hokejisti nodrošina vietu augstākajā divīzijā 18.04.2014

Latvijas U-18 hokeja izlase Francijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra ceturtajā mačā ceturtdien ar 5:2 (0:0, 2:1, 3:1) pārspēja sacensību pastarīti Itāliju un jau priekšlaicīgi nodrošināja atgriešanos pasaules čempionāta augstākajā divīzijā, vēsta LETA.

Latvijas U-18 hokejisti svarīgā spēlē pieveic Baltkrieviju 14.04.2014

Latvijas U-18 hokeja izlase Francijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:0) uzvarēja vienus no galvenajiem kandidātiem uz atgriešanos augstākajā divīzijā Baltkrievijas vienaudžus.

Latvijas U18 izlase zaudē mačā par bronzu 29.07.2013

Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase svētdien, 28. jūlijā, bronzas spēlē zaudēja trīskārtējai Eiropas čempionei Spānijai ar rezultātu 56:57 un finišēja ceturtajā vietā.

Юниоры Латвии обыграли действующих чемпионов Европы 23.07.2013

На проходящем в Латвии юниорском первенстве континента по баскетболу начался второй групповой этап. Сборная Латвии U-18 одержала третью победу на турнире — со счетом 72:65 (19:20, 17:13, 18:10, 18:22) были обыграны действующие чемпионы Европы хорваты.

Latvijas U-18 hokejistiem trešais pārliecinošais zaudējums PČ 22.04.2013

Latvijas U-18 hokeja izlase svētdien Sočos pasaules čempionāta augstākās divīzijas turnīra spēlē piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

Horvātija Eiropas U-18 basketbola čempionāta finālā pārspēj Lietuvu 20.08.2012

Par Eiropas čempioniem basketbolā U-18 vecuma grupā svētdien kļuva Horvātijas valstsvienība, kas finālā pārspēja Lietuvas vienaudžus.

Latvijas U-18 basketbolisti Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Lietuvai 18.08.2012

Latvijas U-18 junioru basketbola izlase Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla mačā piektdien ar rezultātu 53:65 (14:15, 12:15, 17:17, 10:18) piekāpās Lietuvas vienaudžiem.

Latvijas U-18 izlases basketbolisti uzvar Slovēnijas vienaudžus un iekļūst EČ ceturtdaļfinālā 16.08.2012

Latvijas U-18 izlases basketbolisti trešdien Liepājā dramatiskā cīņā ar 61:60 uzvarēja Slovēnijas vienaudžus un nodrošināja vietu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas U-18 basketbolisti Eiropas čempionāta mačā atzīst Horvātijas pārākumu 15.08.2012

Latvijas U-18 junioru basketbola izlase Liepājā Eiropas čempionāta otrā posma otrajā spēlē otrdien ar rezultātu 62:82 (12:21, 11:19, 20:26, 19:16) piekāpās Horvātijas vienaudžiem.

Latvijas U-18 basketbolisti pieveic Krievijas vienaudžus 14.08.2012

Latvijas U-18 junioru basketbola izlase pirmdien Liepājā Eiropas čempionāta otrā posma pirmajā spēlē ar rezultātu 70:64 (16:17, 14:16, 27:15, 13:16) uzvarēja Krievijas vienaudžus.

Latvijas U-18 izlases hokejisti sīvā cīņā piekāpjas Zviedrijai 16.04.2012

Latvijas U-18 hokeja izlase svētdien Čehijā piedzīvoja otro zaudējumu pasaules čempionātā augstākajā divīzijā, sīvā cīņā ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpjoties Zviedrijas vienaudžiem.

Latvijas U-18 hokeja izlase ar smagu zaudējumu sāk PČ augstākajā divīzijā 13.04.2012

Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionāta augstākajā divīzijā pirmajā spēlē ar rezultātu 1:6 (0:2, 0:2, 1:2) kapitulēja Krievijas vienaudžiem.