Инструкции переведут на русский язык 1

← Вернуться к новости

Na, o pagrindinį prizą, įsteigtą LAUTRA MOTORS kompanijos, savaitgalį su Lautra Motors nauju automobiliu bei taurę ir diplomą laimėjo ekipažas, važiavęs su raudonąja Ford Puma: Ana Bubinaitė, Anton Borisov ir Aleksej Kalev. Įvertinus greituminių rungčių laiką bei surinktas baudas, šio ekipažo buvo geriausias, nors slalomo rungtyje šis ekipažas užėmė 8 vietą, o žvyro trasoje - 15 vietą.
Antrąją vietą, atsilikęs nuo nugalėtojų 7:49.62 min., iškovojo Vytautas Dilba, Liudvikas Kiškis, Paulina Dilbienė, Aleksas Dilba, važiavę su SAAB 9-5, slalome šis ekipažas užėmė 15 vietą, žvyro trasoje - 23. Trečioji vieta atiteko Ginai Gimžauskienei Lukui Gimžauskui, Giedriui Deksniui ir Arnoldui Petkevičiui, nuo nugalėtojų jie atsiliko 7:50.76 min., slalome - 11, žvyro trasoje - 13.