Triatlonisti startēja prestižās sacensībās Rīgā

Daugavpils triatlonisti svētdien startēja prestižās sacensībās Rīgā, kur sapulcējās triatlonisti no daudzām Eiropas valstīm. Atsevišķās vecuma grupās tika iegūtas godalgotas vietas, informē Sporta pārvaldes portāls.

Svētdien reizi Rīgas centrā, Latvijas Triatlona federācija sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību rīkoja Eiropas kausa triatlona sacensības sprinta distancē. Vienlaicīgi notika arī Baltijas kausa sacensības dažādās vecuma grupās.

Elites grupā no Daugavpils sportistiem uz starta izgāja gados jaunais Artūrs Sprukts, kurš 76 dalībnieku konkurencē ieguva 62. vietu. Baltijas ieskaitē U20 grupā par uzvarētāju kļuva Gints Skroderis.

Ar panākumiem izcēlās arī mūsu seniori. Anatolijs Levša izcīnīja uzvaru 50+ grupā, bet Aivars Uzols šajā grupā palika otrais. 17 gadīgo sportistu grupā otro labāko rezultātu uzrādīja Timurs Mamedovs, savukārt Kaspars Sivriņtš palika uzreiz aiz goda pjedestāla.

Deviņgadīgo censoņu grupā ceturtais labākais rezultāts Danilam Proščenko.