Daugavpils “Daugava” uzvar Rīgas “Daugava”

Kārtējā uzvara Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgā Daugavpils „Daugavai”, kas viesos sasprintā spēlē ar 1:0 pārspēja Rīgas „Daugava”. Ne tik labi klājās BFC „Daugavpils”, kas piekāpās „Spartaks”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

„Daugava” izbraukuma spēli Rīgā aizvadīja labā līmenī un jau 13. minūtē Jevgeņijs Kosmačovs ar skaistu tālsitienu no apmēram 20 metriem panāca 1:0. Daugavpilieši vēl vairākas reizes labi izkombinējās līdz sitiena pozīcijai, tomēr vairs vārtus gūt nespēja. Izcila iespēja panākt neizšķirtu bija Rīgas „Daugavai”, taču piešķirto 11 metru soda sitienu atvairīja Daugavpils vārtsargs Aleksandrs Vlasovs. 1:0 Daugavpils komandas uzvara un trešā vieta turnīra tabulā.

Ne tik labi klājās BFC „Daugavpils”, kas līdzīgā cīņā tomēr atzina „Spartaks” pārākumu – 1:3. Spēles rezultātu atklāja krievu leģionārs Aleksejs Sapogovs, bet BFC neizšķirtu panāca pēc Jurija Sokolova realizētā 11 metru soda sitiena 34. minūtē. Otrā puslaika vidū „Spartaks” pēc stūra sitiena izspēles panāca 2:1, bet pašās spēles beigās pretuzbrukumā Sapogovs panāca 3:1.

Turnīra tabulā BFC „Daugavpils” ieņem septīto vietu.