Riteņbraucēji-seniori ieņem trešo vietu

Madonā 10. maijā norisinājās 51. LSVS sporta spēļu posms riteņbraukšanā. Individuāli augstas vietas ieguva vairāki Daugavpils pilsētas pārstāvji, bet komandu ieskaitē mums trešā vieta, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Sacensības Madonā notika divās distancēs – 10 kilometru individuālā distance un 10 vai 20 kilometru distance (atkarībā no vecuma) ar MTB velosipēdiem.
Braucienā ar individuālo startu par uzvarētājiem savās grupās kļuva Olga Zile un Anatolijs Levša, savukārt otrās vietas ieguva Ļubova Pavļukova, Aivars Uzols un Romāns Saušs.

MTB distancē atkārtoti uzvaras Levšam un Zilei, bet otro vietu pret pirmo nomainīja Pavļukova. Aivaru Uzols un Romāns Saušs palika otrie.

Komandu ieskaitē Daugavpils pilsēta ieņēma trešo vietu, nedaudz piekāpjoties Daugavpils novadam un Madonai. Kopumā startēja 14 komandas.