Latvijas čempionātā orientēšanās 2 bronzas

10. - 11.maijā Aizputes pilsētā un tās apkārtnē norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā sprinta un garajā distancēs, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Neskatoties uz ilgo parbraucienu, Daugavpils orientēšanās kluba Stiga orientieristi godam parstāvēja savu pilsētu un klubu, atvedot no tālās Kurzemes divas bronza medaļas.

Sestdienas sprinta distance daugavpiliešiem izrādījās veiksmīgākā. Ātrumu un prātu vislabāk spēja apvienot Konstantīns Bogdanovs un Karīna Pitķeviča, ierindojoties augstajā 3. vietā starp labākajiem Latvijas orientieristiem VS16 grupās. Nedaudz aiz pjedestāla palika Mihails Smilgins (V35), kas zaudēja bronzas godalgas ieguvējam 17 sekundes.

Jūlija Matvijenko S18 grupā izcīnija augsto 5. vietu.
Garā distance arī šoreiz OK Stiga sportistiem kļuva par lielāku pārbaudījumu. Labākos rezultātus savās vecuma grupās sasniedza Jevģēnijs Daņilovs (5. vieta V18 grupā), Karīna Pitķeviča (6. vieta S16 grupā) un Mihails Smilgins (6. vieta V35 grupā).