Florbols: atspēlē trīs vārtu deficītu un uzvar

Neskatoties uz ļoti vājo spēles sākumu, „Rēzekne/Dinaburg” florbolisti izbraukumā pagarinājumā uzveica Kuldīgas komandu ar rezultātu 7:6, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Spēli viesos Rēzeknes un Daugavpils apvienotā komanda iesāka ļoti vāji. Jau spēles 10. minūtē uz rezultāta tablo bija nepatīkamais 0:3, tomēr tas komandu nesalauza. Pirmajā periodā tika atspēlēti vieni vārti un otrās trešdaļas beigās vairākumā izdevās panākt jau 3:3.

20 sekunžu laikā trešā perioda sākumā Kuldīga atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet arī šoreiz to nenoturēja. 57. minūtē Igors Kalnačs vairākumā panāca 6:6 un ar tādu rezultātu pamatlaiks arī noslēdzās.

Pagarinājumā jau pēc pieminētā Kalnača piespēles uzvaras metiens Ivanam Kokinam – 7:6. Turnīra tabulā Rēzekne/Dinaburga joprojām savā grupā ir stabilā otrajā pozīcijā.

Темы: , , , ,