DU basketbolistēm neveiksme

Jaunajā sieviešu basketbola līgā zaudējuma rūgtumu nācies izbaudīt Daugavpils Universitātes spēlētājām, kuras piekāpās „Polārajai Zvaigznei” – 61:69, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

DU komandas spēlētājām sestdienas spēle bija ļoti svarīga, jo uzvaras gadījumā būtu iespējas ievērojami uzlabot savas pozīcijas turnīra tabulā. Viešņas spēli uzsāka ar septiņu punktu izrāvienu, kuru daugavpilietēm izdevās apturēt un 9. minūtē panākt arī neizšķirtu. Diemžēl arī otrās ceturtdaļas sākums bija neveiksmīgs, kā rezultātā pretinieču pārsvars pārsniedza pat desmit punktu robežu. Pēc pirmā puslaika 35:48.

Otrā puslaika sākumā DU uzbrukums pilnībā iestrēga, ko viešņas meistarīgi izmantoja, turpinot palielināt savu pārsvaru. Īsā laikā rezultāts kļuva 61:40, kas būtībā arī izšķīra spēles uzvarētāju.

Pēdējā ceturtdaļā DU uzbrukums atdzīvojās, uzlabojās arī aizsardzība, taču sasmelt izlieto ūdeni vairs neizdevās. Lai arī pretinieču pārsvars tika ievērojami sadeldēts, izraut uzvaru tā arī neizdevās – 61:69.

Rezultatīvākā ar 14 punktiem mūsu rindās bija Santa Baltace.