DU Jelgavā jāsamierinās ar zaudējumu

Schenker volejbola līgas pirmo apli ar zaudējumu noslēgusi Daugavpils Universitāte, kas viesos ar 0:3 piekāpās „Biolar/Jelgava”.

Pirmo apli daugavpilieši noslēguši ar astoto vietu, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Lai arī Jelgavā tika zaudēts trīs setos, visos pie uzvaras varēja tikt arī DU puiši, taču allaž galotnē pārāki bija mājinieki. Pirmajā un trešajā setā tika zaudēts ar 22:25, bet otrajā setā ar rezultātu 23:25. Jelgavniekiem šis panākums ļāvis apsteigt DU turnīra tabulā.

Mūsu komandas rindās 11 punktus guva Rihards Puķītis, savukārt pa desmit Tomam Švānam un Aleksandram Samuilovam. Jāpiemin, ka arī šajā spēlē DU neveica nevienu maiņu.

Ar četrām uzvarām deviņās spēlēs DU pēc pirmā apļa ieņem astoto vietu starp desmit klubiem, taču atpalicība no trešajā vietā esošās „Parnu” sastāda tikai piecus punktus. Situācija turnīra tabulā ir ļoti blīva. Interesanti arī tas, ka DU ir vienīgā komanda, kas šogad pratusi uzvarēt igauņu „Selver”, kas ir otrajā pozīcijā.