Daugavpils hokejisti tiek galā ar spēcīgo «Liepājas Metalurgu»

Patīkamu pārsteigumu sarūpēja Daugavpils BJSS U16 vecuma grupas puiši, kuri nedēļas nogalē prata apspēlēt „Liepājas Metalurga” vienaudžus, informē Sporta pārvaldes portāls.

Otrajā mačā pretinieks pat tika sagrauts ar 6:1. Sestdienas spēlē daugavpilieši ātri nonāca iedzinēju lomā ar 0:2, tomēr jau otrās trešdaļas vidū vadībā atradās tieši Daugavpils – 3:2! Trešā perioda sākumā liepājnieki atguva vadības grožus, bet nepilnas piecas minūtes pirms finālsirēnas Normunds Vībāns panāca 4:4. Pēcspēles metienos veiksme gan uzsmaidīja Liepājai.

Otrajā dienā Daugavpils Ledus hallē jau dominēja Daugavpils BJSS. 33. minūtē rezultāts uz tablo liecināja 6:0 par labu mājiniekiem! Goda vārtus „Metalurgs” guva, bet tas arī viss – 6:1.

Trīs vārtus uzvarētājiem guva Edvards Bujevičs, bet 1+2 šajā spēlē Sandim Mežaraupam.