DU volejbolisti piedzīvo zaudējumu piecos setos

publicitātes foto

Schenker volejbola līgā trešo spēli aizvadījusi „Daugavpils Universitāte”, kas sīvā piecu setu cīņā tomēr piekāpās „Poliurs/Ozolniekiem”. Pa 18 punktiem guva Edgars Točs un Ēriks Voroņko, informē Sporta pārvalde.

Spēle ar „Ozolniekiem” daugavpiliešiem iesākās ļoti neveiksmīgi. Pirmajā setā mājinieki pārliecinoši kontrolēja notikumu gaitu, nedodot iespēju viesiem izcelties. Beigās DU zaudējums ar 15:25. Otrajā setā cīņa ritēja punkts punktā, tomēr šoreiz labāki bija daugavpilieši, uzvarot ar 25:23.

Trešo setu DU iesāka ļoti produktīvi, iekrājot vairāku punktu pārsvaru. Novadīt šo setu līdz drošai uzvarai neizdevās, tādēļ atkal viss izšķīrās galotnē, pie tam atkal uzvara daugavpiliešiem – 25:23.

Ceturtajā setā „Poliurs/Ozolnieki” pārliecinoši reabilitējās (25:19), bet piektajā setā sīkstā cīņā uzvara ar 15:13.