Cauņas efektīgi gūtie vārti palīdz CSKA iekļūt Krievijas kausa astotdaļfinālā

foto fc-cska.ru

Krievijas kausa izcīņas 1/16 fināla spēlē trešdien fantastiskus vārtus guva Latvijas futbola izlases pussargs Aleksandrs Cauņa, palīdzot Maskacas CSKA iekļūt astotdaļfinālā.

CSKA šajā mačā ar 1:0 (1:0) pieveica Tomskas "Tomj", bet Cauņa ar spēcīgu tālsitienu vārtus guva 42.minūtē. Latvijas futbolists mačā laukumā aizvadīja visas 90 minūtes.

Ar skandālu tikmēr beidzās cita 1/16 fināla cīņa, kurā Edgara Gaurača pārstāvētā pirmās līgas komanda Maskavas "Torpedo" savā laukumā sacentās ar citu galvaspilsētas klubu "Dinamo".

Spēles 51.minūtē, kad rezultāts bija 2:1 "Dinamo" labā, mača gaita līdzjutēju nemieru dēļ tika apturēta. Pēc ilgas apspriedes tiesneši un spēles inspektors pieņēma lēmumu spēli pārtraukt.

Pirms tam līdzjutēju nemieru un uz laukuma mesto petaržu dēļ spēles gaita jau vienreiz tika apturēta, tomēr pirmajā reizē izdevās sakarsušos fanus nomierināt.

Gauračs maču uzsāka uz "Torpedo" rezervistu soliņa, bet līdz minētajam incidentam vēl nebija paguvis doties laukumā.

Citā trešdienas spēlē uzvaru svinēja Oļega Laizāna pārstāvētā pirmās līgas vienība Krasnojarskas "Jeņisej", kas ar 2:1 (2:0) savā laukumā pārspēja pašreizējo kausa īpašnieci Kazaņas "Rubin".

Latvijas izlases pussargs šai cīņai gan nebija pieteikts.

Jau ziņots, ka Aleksandra Koliņko, Artūra Zjuzina un Alekseja Višņakova pārstāvētā pirmās līgas komanda Kaļiņingradas "Baltika" otrdien 1/16 fināla mačā savā laukumā ar 1:2 piekāpās valsts čempionvienībai Sanktpēterburgas "Zenit".