“Futbola Dienā” BFC “Daugava” izcīna pārliecinošu uzvaru

foto sportaparvalde.lv

Latvijas 1. futbola līgā pie uzvaras izdevies tikt BFC “Daugavai”, kas “Celtnieka” stadionā ar 3:0 pārspēja Tukuma futbolistus, pie tam visus vārtus guva otrajā puslaikā.

Sestdien visā Latvijā tika atzīmēta “Futbola Diena”. Dienas pirmajā pusē piecas pilsētas čempionāta komandas aizvadīja zibensturnīru, par kura uzvarētāju kļuva “LDZ Cargo” spēlētāji, finālā pārspējot jaunos “Daugavas” spēlētājus.

Pēc tā laukumā devās BFC “Daugavas” pamatspēlētāji, kuri kārtējā 1. līgas mačā uzņēma “Tukuma” futbolistus. Visas spēles garumā daugavpiliešiem piederēja liels teritoriāls pārsvars, tomēr uzlauzt pretinieku aizsardzību izdevās vien otrā puslaika vidū, kad vārtus guva Deniss Komarovs. Pēdējās cīņas minūtēs precīzi raidījumi arī Aleksejam Grigjanam un Mārim Jasvinam. Daugavpiliešiem panākums ar 3:0.