Tagad Elksnins beidzot var paņemt bērnus pilsētniekus ar īpašām vajadzībām savā paspārnē,un tas būs viņam lielais plus kā MĒRAM un CILVĒKAM! VEIKSMI PILSĒTAS VADĪŠANĀ!!!!
Tagad Elksnins beidzot var paņemt bērnus pilsētniekus ar īpašām vajadzībām savā paspārnē,un tas būs viņam lielais plus kā MĒRAM un CILVĒKAM! VEIKSMI PILSĒTAS VADĪŠANĀ!!!!