Ogo, paceļ d...u un aizbēr bedri savā SELO Ko izdarīs M-Zigerists,kurš jau 8 gadus domē SĒZ,un izņemot savas ambīcijas neko nav virzījis,uztaisījis skolu,kuru jāuztur pilsētai,, nav jāmokās bērnus ar pusdienas parvesanam autobusos ,,,,,
Ogo, paceļ d...u un aizbēr bedri savā SELO Ko izdarīs M-Zigerists,kurš jau 8 gadus domē SĒZ,un izņemot savas ambīcijas neko nav virzījis,uztaisījis skolu,kuru jāuztur pilsētai,, nav jāmokās bērnus ar pusdienas parvesanam autobusos ,,,,,