Л. Янковская: памятник 100 летию Латвии «будет большим плюсом» (видео) 153

← Вернуться к новости
Cilvēkiem nav darba - ienākumu, nav ko ēst un kur dzīvot, slimo un mirst.... BET ŠIEM VAJAGAGA PIEMINEKLI??? VAR BŪT TAS BŪS PIEMINEKLIS VIŅIEM VĒL DZĪVIEM ESOT??? Lai būvē!!! Par savu naudu, kuru viņi saņem ar mūsu labvēlību, no mūsu samaksātajiem nodokļiem!!! BEZKAUŅAS!!! Par Taisnību

Dzemdību nodaļu slēdza!!!???
BET PAR STULBIEM STABIEM STĀV UN KRĪT!!!
Vai valdošie pārņēmuši citu tautu SODA ELEMENTUS???
Na kol...???