Te nu gan viena daļa komentētāju ir pelnījuši cietumu. Ņirgāšanās par represiju upuriem, tas ir par daudz pat utainiem komunistu salašnām!
Te nu gan viena daļa komentētāju ir pelnījuši cietumu.
Ņirgāšanās par represiju upuriem, tas ir par daudz pat utainiem komunistu salašnām!