Es gan teiktu , ka te ideoti/vainīgie ir meklējami domes vadībā, jo kādēļ gan grib celt ražotni labos rajonos, jo tur ir laba infrastruktūra (ceļi, elektrība, komunikācijas utt.) tad lūk varbūt deputātiem piedāvāt šo infrastruktūru pievilkt kādai necilākai vietai un nostūri arī tiks sakārtoti, bet pašvaldība atpelnīs savu naudu vēlākā laikā, kad ienāks labumi no uzņēmuma!!!
Es gan teiktu , ka te ideoti/vainīgie ir meklējami domes vadībā, jo kādēļ gan grib celt ražotni labos rajonos, jo tur ir laba infrastruktūra (ceļi, elektrība, komunikācijas utt.) tad lūk varbūt deputātiem piedāvāt šo infrastruktūru pievilkt kādai necilākai vietai un nostūri arī tiks sakārtoti, bet pašvaldība atpelnīs savu naudu vēlākā laikā, kad ienāks labumi no uzņēmuma!!!