d...rst gribas uz SAVU LATVIJU,,,, strādājam, bet saņemam grašus, profesijas prestiža arī nav, ko vispār domājat.... ārprāts. Bērni brauc prom... Drīz te neviena nepaliks LATVIJĀ.
d...rst gribas uz SAVU LATVIJU,,,, strādājam, bet saņemam grašus, profesijas prestiža arī nav, ko vispār domājat.... ārprāts. Bērni brauc prom... Drīz te neviena nepaliks LATVIJĀ.