Sašutums: Cik nepareizi (tendenciozi) noformulēts virsraksts! Kāda "vina"? Runa ir tikai par kļūdām (arī tekstā). Nevajag melot. Latviešiem nav ne par ko jājūtas vainīgiem nekaunīgu iebraucēju priekšā. Tā tik vēl trūka!
Turklāt, tas ir tikai sākums. Ja viņi redzēs, ka var darīt to, kas vien prātā ienāk, prasīs vairāk un vairāk.
Turklāt, tas ir tikai sākums. Ja viņi redzēs, ka var darīt to, kas vien prātā ienāk, prasīs vairāk un vairāk.