Cik nepareizi (tendenciozi) noformulēts virsraksts! Kāda "vina"? Runa ir tikai par kļūdām (arī tekstā). Nevajag melot. Latviešiem nav ne par ko jājūtas vainīgiem nekaunīgu iebraucēju priekšā. Tā tik vēl trūka!
Cik nepareizi (tendenciozi) noformulēts virsraksts! Kāda "vina"? Runa ir tikai par kļūdām (arī tekstā). Nevajag melot. Latviešiem nav ne par ko jājūtas vainīgiem nekaunīgu iebraucēju priekšā. Tā tik vēl trūka!