Депортация – как проявление излишнего гуманизма Cоветской власти 438

← Вернуться к новости

Kā viens jauns cilvēks, kas par karu un deportācijām, ciešanām ir tikai labi jau dzirdējis, var ar tādu iekšēju pretestību un pretīgiem, cilvēkus noniecinošiem epitetiem publicēt paskvilas LR pilsētas avīzē?

Ja tas ir viedoklis, tad vislabāk tas iederētos krievu neonacistu vai citu ekstrēmistu atbalsta preses lokā.

Ir acīmredzami, ka šāda naida runa par laiku, par kuru indivīds Ruslans ir lasījis, izskatās, tikai NKVD materiālos, ir jāvērtē no likuma viedokļa. Šāds viedoklis aizskar vispārcilvēciskas vērtības.

Reti pretīga sajūta.