Jaunajiem hokejistiem zaudējumi pret ventspilniekiem un rīdziniekiem

Nedēļas nogalē Daugavpilī mūsu jaunie hokejisti aizvadīja Latvijas čempionāta spēles pret vienaudžiem no Ventspils un Rīgas, informē Sporta pārvaldes portāls.

Zaudējumus piedzīvoja gan U14, gan U16 vecuma grupas komandas.

U16 vecuma grupas komanda tikās ar “Venta 2002” spēlētājiem. Rezultātu 7. minūtē atklāja daugavpilieši, saglabājot vienu vārtu pārsvaru līdz pat otrās trešdaļas sākumam. Labi iesāktais gan netika turpināts, jo laikā no 21. līdz 22. minūtei viesi pamanījās iemest trīs vārtus!

Trīs reizes pretinieku izdevās pārspēt arī Daugavpils komandai, bet jau bija par vēlu, pie tam arī ventspilnieki uzbrukumā darbojās precīzi – 4:6. Vārti un divas rezultatīvas piespēles Maksimam Suškinam.

U14 vecuma grupas komanda sekoja U16 komandas piemēram, ātri iemetot pirmos vārtus. Diemžēl arī šajā duelī pret „Prizma/Pārdaugava” turpinājums nebija tas labākais. Vēl otrā perioda vidū rezultāts bija diezgan cerīgs (3:4), bet tad Daugavpils uzbrukums apstājās. Zaudējums ar 3:8. Vārti un piespēle Jegoram Matejko.