Šķēpmešana

Skandāls - Latvijas olimpiskās čempiones meitas nevar sadalīt zelta medaļu 06.11.2013

Pirms vairāk nekā diviem gadiem mūžībā aizgāja izcilā pašmāju olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvēja šķēpmetēja Inese Jaunzeme.

Vasiļevskis nekvalificējas PČ finālsacensībām šķēpmešanā 15.08.2013

Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis ceturtdien Maskavā nekvalificējās pasaules čempionāta finālsacensībām, savā labākajā mēģinājumā sasniedzot 79,68 metru rezultātu.

Šķēpmetēja Sinta Ozoliņa-Kovala traumas dēļ izlaidīs PČ un atlikušo sezonu 27.07.2013

Vadošā Latvijas šķēpmetēja Sinta Ozoliņa-Kovala savainojuma dēļ izlaidīs augustā gaidāmo pasaules vieglatlētikas čempionātu, kā arī atlikušo sezonu, raksta portāls "sportacentrs.com".

Gada balvu sportā par mūža ieguldījumu piešķir Valijai Draugai 06.12.2012

"Latvijas Gada balvas sportā 2012" žūrijas komisijas ceturtdienas sanāksmē nolemts balvu par mūža ieguldījumu piešķirt Latvijas Šķēpmetēju kluba dibinātājai un ilggadējai vadītājai Valijai Draugai, vēsta Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).

Šķēpmetēja Palameika Londonas Olimpiādē izcīna astoto vietu 10.08.2012

Latvijas sportiste Madara Palameika Londonas olimpisko spēļu šķēpmešanas finālsacensībās ierindojās astotajā pozīcijā.

Visi trīs Latvijas šķēpmetēji izgāžas olimpisko spēļu kvalifikācijā 09.08.2012

Latvijas šķēpmetēji Vadims Vasiļevskis un Ainārs Kovals, kuri pēdējās divās olimpiskajās spēlēs Latvijai atnesa sudraba medaļas, kā arī Zigismunds Sirmais trešdien Londonas olimpisko spēļu kvalifikācijā izgāzās un neviens nespēja iekļūt finālā.

Palameika finālā, Mūze paliek pirmā aiz robežas 07.08.2012

Londonas olimpiāde beigušās kvalifikācijas sacensības šķēpa mešanā. Kā vienīgā no trim Latvijas pārstāvēm finālā iekļuva Madara Palameika, kas ar 60.62 kvalifikācijā ieņēma 10. vietu. Nedaudz līdz finālam pietrūka Līnai Mūzei, kas ar 59.91 palika 13. vietā, tieši aiz fināla robežas. Sintai Ozoliņai Kovalai ar 58.86 metriem 20. vieta.

Šķēpmetējas Palameika un Mūze labāko astotniekā pēc kvalifikācijas pirmās grupas 07.08.2012

Latvijas šķēpmetējas Madara Palameika un Līna Mūze otrdien Londonas olimpiskajās spēlēs savā kvalifikācijas grupā ierindojās labāko astotniekā, saglabājot labas izredzes iekļūt finālā.

Vasiļevskim otrā vieta 'Dimanta līgas' posmā Monako 21.07.2012

Latvijas rekordists šķēpmešanā Vadims Vasiļevskis piektdien izcīnīja otro vietu Monako notikušajā "Dimanta līgas" devītajā posmā.

Eiduka: ja šķēpmetējiem būs izgāšanās arī Londonā, iešu mājās kājām 06.07.2012

Ja Latvijas šķēpmetēji Londonas olimpiskajās spēlēs izgāzīsies tāpat kā nesen aizvadītajā Eiropas čempionātā, viņu trenere Valentīna Eiduka mājās dosies kājām, smejoties teica pieredzējušā speciāliste.

Sirmais sacensībās Igaunijā sasniedz sezonas devīto labāko rezultātu pasaulē 30.05.2012

Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais otrdien Igaunijā uzvarēja BIGBANK Zelta līgas vasaras sezonas pirmajā posmā, sasniedzot devīto labāko rezultātu pasaulē.

Kovals otrais, Palameika trešā sacensībās Marokā 28.05.2012

IAAF sērijas vieglatlētikas sacensībās Marokā svētdien vietas uz goda pjedestāla ieguva Latvijas šķēpmetēji Ainārs Kovals un Madara Palameika.