Čempiones

Indiānas 'Fever' pirmo reizi kļūst par WNBA čempionēm 22.10.2012

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) čempionātā svētdien pirmo reizi triumfēja Indiānas ”Fever” basketbolistes.

ASV skrējējas pēc 27 gadu pārtraukuma labo pasaules rekordu 4x100 metru stafetē 11.08.2012

Londonas olimpisko spēļu 4x100 metru stafetes skrējienā piektdien uzvaru ar jaunu pasaules rekordu svinēja ASV sportistes.

ASV futbolistes kļūst par olimpiskajām čempionēm 10.08.2012

Par Londonas olimpisko spēļu čempionēm sieviešu futbola turnīrā ceturtdien kļuva ASV izlase.

Pludmales volejbolistes Meja-Teilore un Volša-Dženingsa kļūst par trīskārtējām olimpiskajām čempionēm 09.08.2012

Par trīskārtējām olimpiskajām čempionēm pludmales volejbolā trešdien kļuva amerikānietes Mistija Meja-Trīnore un Kerija Volša-Dženingsa.

Māsas Viljamsas kļūst par četrkārtējām olimpiskajām čempionēm 06.08.2012

Par Londonas olimpisko spēļu čempionēm sieviešu tenisa dubultspēlēs svētdien kļuva amerikānietes Serēna un Venusa Viljamsas.

Jaunās volejbolistes kļuvušas par Latvijas čempionēm 16.05.2012

Brīvdienās noslēgušās kārtējās Latvijas Jaunatnes volejbola līgas finālspēles, kurās sekmīgi startēja jaunās Daugavpils volejbolistes un volejbolisti. Meitenes bija pirmās, bet puiši palika trešie.