Даугавпилс снова хочет стать молодёжной столицей Латвии 5

← Вернуться к новости

Jauniešu pilsēta. Jūs nopietni? Pāris slikti sarīkoti pasākumi domāju nevar pretendēt uz jauniešu pilsētas godu. Un gandrīz visi pasākumi ir vieni un tie paši un scenārījs gandrīz vienāds. Vanaga tik braukā pieredzes apmaiņā uz dažādām valstīm, bet jēgas no tā nekādas. Parādiet man kaut vienu vietu jauniešiem uz kurieni tie varētu iet un kautko darīties? Kino (nekas īpašs), zoo centrs (vairāk priekš mazāka vecuma bērniem). Esplanādes parks - sportiskiem jauniešiem. Ko darīt pārējiem? Sēdēt un urbināt degunus un telefonos. Daugavpils Jauniešu nodaļa neko ievērības cienīgu nedara un tas ir fakts. Būs vēl smieklīgi, ja viņi sev atskaitē pierakstīs Ghetto Footbal pasākumu. Viņiem nav svešs pierakstīs sev tos pasākumus, ko viņi nerīko.

Ответы на коммент:

Jauniešu pilsēta. Jūs nopietni? Pāris slikti sarīkoti pasākumi domāju nevar pretendēt uz jauniešu pilsētas godu. Un gandrīz visi pasākumi ir vieni un tie paši un scenārījs gandrīz vienāds. Vanaga tik braukā pieredzes apmaiņā uz dažādām valstīm, bet jēgas no tā nekādas. Parādiet man kaut vienu vietu jauniešiem uz kurieni tie varētu iet un kautko darīties? Kino (nekas īpašs), zoo centrs (vairāk priekš mazāka vecuma bērniem). Esplanādes parks - sportiskiem jauniešiem. Ko darīt pārējiem? Sēdēt un urbināt degunus un telefonos. Daugavpils Jauniešu nodaļa neko ievērības cienīgu nedara un tas ir fakts. Būs vēl smieklīgi, ja viņi sev atskaitē pierakstīs Ghetto Footbal pasākumu. Viņiem nav svešs pierakstīs sev tos pasākumus, ko viņi nerīko. ...

Vanagu vispār cilvēkiem nevar rādīt. Kā atver muti, tā no kauna zemē jālien. Citiem. Viņai visur labi.😠Latgales partijas "intelekts" un "zieds", kas uzskatāmi parāda partijas būtību.