В. Боярун просит разрешить ему совмещать 4 должности 206

← Вернуться к новости

Deputāts V.Bojarūns kategoriski atteicās paziņot, vai viņš izmantos pašvaldības iedalītos līdzekļus

10.aprīlī pēc Finanšu komitejas sēdes portāla korespondents griezās pie deputāta Vladislava Bojarūna pēc komentāriem, bet viņš acīmredzot bija tik pārsteigts par kolēģa lēmumu, ka lūdza neuzdot viņam jautājumus.

Savukārt 11.aprīļa rītā telefonsarunā ar portāla korespondentu V.Bojarūns kategoriski atteicās sniegt komentārus un, neuzklausot jautājumu līdz beigām, paziņoja, ka atbildēs tikai uz rakstisko pieprasījumu.

Pieprasījums valsts valodā deputātam tika nosūtīts. Ar nepacietību gaidām viņa atbildi

Читать дальше: www.gorod.lv/novosti/227724-deputats-vbojaru

Ответы на коммент:

Deputāts V.Bojarūns kategoriski atteicās paziņot, vai viņš izmantos pašvaldības iedalītos līdzekļus 10.aprīlī pēc Finanšu komitejas sēdes portāla korespondents griezās pie deputāta Vladislava Bojarūna pēc komentāriem, bet viņš acīmredzot bija tik pārsteigts par kolēģa lēmumu, ka lūdza neuzdot viņam jautājumus. Savukārt 11.aprīļa rītā telefonsarunā ar portāla korespondentu V.Bojarūns kategoriski atteicās sniegt komentārus un, neuzklausot jautājumu līdz beigām, paziņoja, ka atbildēs tikai uz rakstisko pieprasījumu. Pieprasījums valsts valodā deputātam tika nosūtīts. Ar nepacietību gaidām viņa atbildi Читать дальше: www.gorod.lv/novosti/227724-deputats-vbojaru… Vita

Если и в первом и во втором случае он ответил вам по-латышски, какой пункт и какого закона он нарушил? А то, что вы получите от него письменный ответ, даже не сомневайтесь. Только для чего этот троллинг непонятно. Ну да, может не самый выдающийся человек, но как по мне, то и не негодяй. Лично знаю нескольких людей, которым он помогал по тем или иным вопросам. Только хорошим не принято хвастаться, а плохое, даже не по делу, на тебя навесят и без твоего ведома.